View Single Post
stare 08.05.2016, 20:25   #11
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Cytat:
Napisał CademZoe Zobacz post
Polecam The Sims 2. Z modami, CC i wszystkimi dodatkami jest o niebo lepsze od kolejnych części.
Moim zdaniem nawet bez modów w dwójce jest co robić, czym się zająć. A jeśli nie zdążysz bo życie jest czasem trochę za krótkie to zawsze można spróbować to zrobić dziećmi, bo właśnie to tworzenie pokoleń jest super fajne w dwójce.
A w trójce też coś można porobić no cóż, dopiero jak nam się w końcu wczyta.
Mam dziwne wrażenie, że twórcy przygotowując trójkę chcieli stworzyć super wspaniałą idealną grę z ogromem możliwości a zapomnieli o podstawowych rzeczach. I też należę do osób poirytowanych animacją ( a właściwie jej brakiem) wsiadania do auta. Głupie to trochę jak i inne być może drobiazgi - tak jak pisała Cadem. Ale już czekanie na taksówkę zamówioną przez telefon było dla mnie lepsze niż to, że machniesz ręką, samochód pojawia się znikąd i sobie jedziesz czasem nawet na śmiesznie niedalekie odległości. Nie zrozumcie mnie też źle - trójka jest w porządku ale ma za dużo błędów, które potrafią nam bardzo uprzykrzyć grę. Przydałoby się jej porządne oficjalne odnowienie, ale raczej nie możemy teraz już na to liczyć.
Czwórka wydaje mi się grubo przesadzona pod każdym względem. Jest właśnie jakby zbyt dziecinna by trafić do każdego... No i trafia też nie do tak wielu osób jak było z jedynką, dwójką czy mogłabym zaryzykować, że nawet trójką.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.