View Single Post
stare 06.10.2017, 19:16   #50
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,091
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Malfurion Zobacz post
Co nie? Teraz 2 lata poczekacie, rownie szybko zleci
A jednak to nie był żart

Bardzo mi się podobało, jak zawsze. <3 Mimo długiej przerwy historia nie straciła ani trochę na klimacie. Na początku aż miałam ciarki. :>
Spoiler: pokaż
URWANE W TAKIM MOMENCIE!!! D:
Myślałam, że tym razem w piwnicy znów będzie jakiś zombiak i "game over", ale było jeszcze fajniej. Ten dziennik! Genialnie pokazałeś zmieniającym się językiem wpisów, co się działo z autorką notatek. Kocham. I rozwija jeden z moich ulubionych motywów - motyw złej organizacji
Do czego mam zastrzeżenia:
1. Jak były te obrazki z pociągami, to na jednym był napis Stuttgart-coś tam... To tak trochę zachwiało klimat XD
2. Trochę błędów w tekście - interpunkcja, powtórzenia. Nie czepiam się o takie rzeczy, jednak uważam, że jakby podrasować język pod kątem techniki i stylu, byłoby bardziej klimatycznie. Przemyślenia Ellen czasem mogły być inaczej formułowane. Widziałabym więcej krótkich zdań, by wprowadzić tu więcej napięcia. Podziwianie kreatywności architekta domu Carterów czy coś tego typu - raczej nie.

Dobra robota, chcę więcej. I szybciej niż za dwa lata XD

Swoją drogą, proponowane podrzuciło mi "Reborn" i "Illusions", więc stwierdziłam, że wreszcie sobie obejrzę. To. Jest. Cudowne. Skąd pochodzi muzyka z tego? Bardzo mi się podoba.
I w ogóle cieszyłabym się bardzo, jakbyś więcej kręcił, ale domyślam się, jakie to trudne!
Weny do następnych produkcji życzę ^^
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem