View Single Post
stare 29.03.2015, 12:03   #1
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Jaki laptop do The sims 3?

Mam w planach kupno nowego laptopa (nie chce komputera stacjonarnego, za dużo kurzu się zbiera w pokoju a ja jestem zbyt leniwy :p) i mam zamiar w końcu kupić takiego na którym pójdzie mi The sims 3 z dodatkami (na pewno wymarzone podróże, nowoczesny apartament, kariera, po zmroku, impreza w pelnerze, pokolenia, zwierzaki, luksusowy wypoczynek, zostań gwiazdą, diesel, cztery pory roku, studenckie życie i rajska wyspa), zapewne jakieś CC (jak zwykle skompresowane). Chciałbym grać w miare dużych miastach, ale nie jest to mi mega potrzebne. Ustawnienia chciałbym mieć na średnie-wysokie. I raczej jakiś mod na oświetlenie by był wgrany. Tutaj pojawia się moje pytanie - jakie parametry musiałby posiadać laptop żeby mógłbym grać na takich warunkach jakich ja chce i żeby chodziły płynnie? I ile bym musiał mniej więcej na takiego wydać? Albo może jednak The sims 3 z laptopem to głupota i lepiej się przekonać do stacjonarki? Też jest opacja, żeby kupić normalnego laptopa i zostać przy dwójce... Czekam na wasze propozycje i odpowiedzi
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.