View Single Post
stare 26.03.2012, 10:36   #2
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rzeczy, których NIE WOLNO robić w grze / Uszkodzenie otoczenia

Podziwiam Cię, że miałaś cierpliwość, żeby to wszystko tłumaczyć
Poradnik bardzo dobry, przeczytałam całość, ale mam jednak dwa pytania, na które nie znalazłam odpowiedzi:
1.Czy można usunąć wspomnienia simów, przeniesionych do innego otoczenia, za pomocą SimPe?
Mam trzy, lub cztery rodziny, które przeniosłam ze starego otoczenia (jeszcze nimi nie grałam) i nie chciałabym stracić tych simów.
2. Jeżeli wsadzę świeżo utworzonego sima, do jakiegoś domu, a potem przeniosę dom z tym simem do nowego otoczenia, to czy ma to jakiś wpływ na grę? (jedyne wspomnienie danego sima to te podstawowe jak pocałunek, plus "przeprowadzka do nowego miejsca", sim nie ma żadnych znajomych).

I jest jeszcze jedna sprawa... Dawno temu (chyba jakiś rok), przeniosłam sobie Dom Upadłych Drzew z Przedmieścia do swojego otoczenia, wszystkie nagrobki przeniosłam na cmentarz. Ostatnio usunęłam tą chałupę, gdy tworzyłam nowe otoczenie (cmentarza w nowym otoczeniu, nie mam, ale ten stary jest w skrzyni domów) i teraz mam problem, bo nie mogę wejść do D.U.D. który oryginalnie stoi sobie na przedmieściu...
Czy to może być wina przenoszenia tej chałupy, czy może trzeba usunąć ten cmentarz ze skrzyni domów, bo powoduje on w jakiś sposób błędy w grze?
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem