Temat: Illusions
View Single Post
stare 05.03.2015, 17:19   #8
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Illusions

Dzieki. Nie spodziewalem sie, ze jeszcze komus sie zechce skomentowac te prace

Cytat:
Illusions i Reborn oglądałam po kilka razy, a kiedyś gdzieś też rzuciło mi się w oczy Ellen's Nightmare (podobał mi się pomysł na film interaktywny - czegoś takiego w świecie simowych filmów jeszcze nie widziałam).
Fajnie, ze filmy te spodobaly ci sie na tyle, ze ogladalas je pare razy ^^ No i jeszcze Ellen Swoja droga, obecnie pracuje nad Aktem II

Cytat:
I żeby nie było, że słodzę czy coś w ten deseń, jestem zła na ciebie, bo naoglądam się twoich dzieł i później idę sama spróbować coś stworzyć z nadzieją, że będzie choć w połowie tak dobre jak twoje. A wychodzą mi same nie wypały;p
Nigdy nie sadzilem, ze moge byc czyjas inspiracja Wiesz, do pewnych rzeczy tez doszedlem metoda prob i bledow. Nie twierdze, ze jestem jakims guru czy cos, jednak widze ile sie nauczylem przez te 5 lat. Dlatego jezeli chcesz tworzyc filmy, musisz poprostu cwiczyc, to nie tylko rozwija technike, ale rowniez pobudza kreatywnosc Inna sprawa jest, ze trzeba miec bardzo duzo cierpliwosci i samozaparcia. Wiekszosc osob poddaje sie juz gdzies na samym poczatku, ja wytrwalem dosc dlugo szczerze mowiac

Cytat:
Nie rozumiem dlaczego masz tak mało komentarz o.O Twoje VS są jednymi z lepszych jakie oglądałam.
Na poczatku tez mnie to dziwilo, a juz tym bardziej konkretnie w przypadku Illusions, gdzie wiedzialem, ze kontynuacja jest wyczekiwana. Zdazylem sie juz jednak oswoic z ta mysla, ze ludzia po pierwsze nie chce sie ogladac, a po drugie zostawienie komentarza jest droga przez pieklo

Takze dziekuje i doceniam, ze poswiecilas "mi" czas
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem