View Single Post
stare 01.03.2012, 22:16   #2
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: "Straightness" by kubuss

Okey, będę jako pierwszy.

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to ogrodzenie, kompletnie nie pasuje mi do stylistyki i koloru domu. Na twoim miejscu oddzielił bym jakąś kolumną ciemniejszą cegłę od jaśniejszej przy wejściu (chodzi o takie lekkie wybrzuszenie)
Przedpokój na pierwszy rzut oka wydaje się ok, ale kompletnie nie pasują tak te "łuki". źle się łączą. Po co komu 2 alarmy antywłamaniowe w jednym pomieszczeniu ? (a później niepotrzebnie wrzuciłeś kolejny alarm do biura)
W kuchni nie podoba mi się pstrokata tapeta.
Jadalnia jest całkiem spoko, ale ja stawiam na jako-taką symetrię, więc nie podobają mi się 3 okna na jednej ścianie, a na drugiej 2.
Salon jest fajny. Ładnie dobrane kolory (poza sofą, postawiłbym na inny odcień zieleni)
Kompletnie nie podobają mi się naklejki w biurze, i alarm, o którym już wspomniałem. Dlaczego do bardziej "zwyczajnego" wnętrza wybrałeś bardzo modernistyczne biurko ? Ja bym postawił na klasyczne (jeżeli mogę to tak nazwać.)
Przyszła pora na łazienkę. Kaczucha nad klozetem kompletnie nie pasuje, tak jak ten kwiat pomiędzy zlewem a kiblem.
Nie przypadł mi do gustu ogródek z tyłu domu. Pusto tam trochę (na środku) . Nie podchodzi mi ten kwiatek w doniczce na stoliku.

Ocena, dobra 5.

EDIT:
@down
Dlaczego odrazu zemsta?
Przemyślałem sobie parę spraw co do oceniania. (nie chiodzi wgl o kubussa) Postanowiłem się wgłębiać w szczegóły.
A i po co miałbym się na nim mścić. On tylko wyraziľ swoją opinię na temat mojego domu i tyle. Może wtedy trochę żle zareagowałem, ale już to przemyślałem.
Po prostu miałem większe oczekiwania. Dom nie do końca mi się podoba, ale najgorszy też nie jest. Gdyby była w sondzie opcja 'może być' to właśnie ona by była przeze mnie zaznaczona, ale jej niema, więc byłem zmuczony dać 'nie'...
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 01.03.2012 - 22:32
Lubie jest offline