View Single Post
stare 02.03.2012, 14:43   #7
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Straightness" by kubuss

No więc tak...
Bryła jest niezła. Podoba mi się, jak została zbudowana, ale zmieniłabym jej kolory. Nie przekonuje mnie połączenie brązowych kamieni i szarego dachu. W dodatku, dlaczego ten garaż jest odgrodzony od reszty domu? Wygląda, jakby stał na oddzielnej parceli. Ale za ro ogródek jest moim zdaniem przeuroczy
Kuchnia... Nie sądzisz, że trochę tam za pusto? Kuchnia jest zdecydowanie za duża. Nie podobają mi się też kafelki i tapeta w kwiatki. Nijak nie pasuje to do jednego z moich ulubionych zestawów kuchennych <3 Co do braku okien w kuchni, to ja akurat nie mam zastrzeżeń. Ja też nie mam okien w kuchni i nie przeszkadza mi to w przygotowywaniu obiadu, więc uważam, że simom także nie będzie to sprawiało problemu.
Salon jest ok. Też lubię tą lampę, fajnie wygląda przy takim układzie mebli i też często to wykorzystuję. Za to absolutnie nie podoba mi się drzewo na ścianie i ten paskudny łuk.
To samo w gabinecie. To pomieszczenie podoba mi się najmniej. Strasznie tam pusto, dziecinna tapeta, brzydka podłoga, maleńkie biureczko, na którym nic nie można zrobić. Ogromny minus za ten pokój.
Ale łazienka jest już lepsza. W zasadzie jedyne, co mi się w niej nie podoba to kafelki na ścianach i podłodze.
Sypialnia jest super Strasznie podoba mi się tapeta przy szafie <3 Usunęłabym tylko czarno-białe obrazy znad łóżka.

Ogólna moja ocena to 6,5/10. Ten domek nie jest szczytem moich marzeń, ale niektóre szczegóły są naprawdę fajne.
Aoi jest offline