View Single Post
stare 09.12.2013, 17:40   #1343
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Co chcielibyście zmienić?

Wybacz, że tak późno odpowiadam, ale nie zauważyłem edycji posta.
Szczerze powiedziawszy spotkałem się jedynie z handlem większą skrzynką, avatarem, rangami, kolorami nicków, nawet zdjęciem ostrzeżeń (według mnie to jest bez sensu, bo niby w rzeczywistości też jest kaucja na wyjście z paki, ale kara musi być). Handlowanie avatarami miałoby też minus - wszystkie zamówienia w "Zrób coś dla mnie" byłyby płatne :/

A skoro już tutaj jestem poruszę jeszcze jedną sprawę.
Mianowicie po dzisiejszej akcji z Perplexem jeszcze bardziej się przekonałem, że w Księdze panuje straszny chaos i każdy pisze co chce. Wiem, że sam pisałem różne rzeczy nie na temat za bardzo...
I tak sobie pomyślałem, że trzeba z tym zrobić porządek. Na pewnym forum widziałem takie rozwiązanie i myślę, że było dobre.
Jest osobny dział (nie temat), załóżmy o nazwie właśnie "Księga Skarg i Zażaleń". Każdy użytkownik może założyć tam temat według dokładnie podanego wzoru (potrzebne linki, opis sytuacji itd). W każdym temacie mogą wypowiadać się wyłącznie członkowie Administracji i ten użytkownik (posty innych osób są usuwane, a autor nagradzany). Oczywiście jeśli sprawa bezpośrednio dotyczy jakiegoś usera (np. jakieś groźby i zastraszanie na PW, wymyślone na szybko) to on też może. Sprawa rozwiązana = temat zamknięty. W wyjątkowych sytuacjach Administracja mogłaby pozwolić wypowiedzieć się komuś spoza grona user - administratorzy i moderatorzy, jeśli coś serio sensownego wniesie.

edit: Mam nadzieję, że znosicie jakoś moje ciągłe propozycje :c Ale jak już na coś wpadnę, to piszę, bo potem miałbym wyrzuty, że mogłem coś zmienić na lepsze, a nie zrobiłem nic w tym kierunku.

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 09.12.2013 - 17:48
Pink Panther jest offline