View Single Post
stare 08.07.2017, 23:21   #672
FibiSim
 
Zarejestrowany: 22.06.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ostatnio znalazłam chwilkę czasu, aby pograć. Od razu włączyłam Maxisowe rodzinki. Najpierw zagrałam w Biedaków. Damian wyszedł na prostą i został prawnikiem. Niestety po jakimś czasie wyrzucili go z tej pracy, ale udało mu się osiągnąć szczyt kariery nauczycielskiej i został Ministrem Edukacji. Po przeprowadzce jego stary dom uległ pożarowi w wyniku, którego zmarła Balbina (będąc w ciąży z Adamem Dzwonko) oraz jej dwóch synów. Po tej tragedii Damian ożenił się z Andżeliką, która została lekarzem i długo starali się o dziecko. Marysia Przyjemniaczek straciła pracę i załamana popełniła samobójstwo, które pomogła jej dokonać Kasia Langerak. Pokojówka wykorzystała sytuację i zamieszkała z Danielem. Mają razem dwójkę dzieci. Kasia została żołnierzem i wciąż flirtowała z innymi. Liliana zostawiła swojego chłopaka i zakochała się w jego ojcu. Została prawniczką jednak nie doczekali się dzieci. Jeżeli chodzi o Ćwirów to Kasandra wyszła za Dona i czekają na dziecko. Don kontynuuje swoją lekarską karierę i cieszy się z bogatego życia. Nie rezygnuje jednak ze swoich miłości, a Nina jest z nim w ciąży. Dina wyszła za Mortimera i czekają na wspólne dziecko.
Na razie tyle. Jednak wciąż mam wiele pomysłów na nowe przygody rodzinek Maxisa.
FibiSim jest offline   Odpowiedź z Cytatem