View Single Post
stare 29.07.2013, 19:34   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

O, Diana Witamy w dziale z simową twórczością!

Kilka dobrych rad dla Ciebie:
w ustawianiach gry koniecznie przesuń suwak z "Wyostrzaniem krawędzi" bardziej do drugiego końca - takie wyostrone meble w tle strasznie rażą. Jakby co, wyostrzyć można podczas obróbki fotek
Teraz uwaga estetyczna, czysto estetyczna, niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić...
NIE CIERPIĘ tego zestawu skinów i oczu! Widzę ja na fotkach wielu graczy i nie potrafię zrozumieć, co w nich jest fajnego? Wyglądają, moim zdaniem, bardzo sztucznie. Poza tym, denerwuje mnie ta czerwień na policzkach. Oczy również są słabej jakości (NIE POLECAM dodatków stworzonych przed rokiem 2008 - zazwyczaj mają okropną jakość w porównaniu z tymi "nowszymi").

Tło prezentacji wymaga dopracowania - pusta przestrzeń za simką na kilku zdjęciach wygląda fatalnie.
Wykonania fotek samego w sobie się nie czepiam, bo jak na początkującego jest bardzo dobrze! Zupełnie fajne kadry, zbliżenia, dobre oświetlenie, nie ma linii pauzy! Brakuje mi tylko zdjęcia "twarzą w twarz", najlepiej bez okularów.

Sama simka zaś ma zdecydowanie za krótki nos, albo to usta są z a nisko położone. Poza tym, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest podobna do którejś z eaxisowych twarzy... (pewnie tej od sima Benjamina Wystrzała). Podbródek za bardzo wysunięty do przodu.
Co do samego wyglądu, jak już będziesz szukała fajnych skinów i oczu, rozejrzyj się za sensownymi recolorami włosów. Bardzo polecane są te z teksturami Pooklet
Top simki, jako że jest photoskinned, nie przekonuje mnie Aczkolwiek gdyby miał bardziej typowy krój (t-shirt), to brałabym <3
Do tego, czego się nie przyczepiłam, nie mam zarzutów No i fajnie, że simcia ma charakter! (btw, mało którzy informatycy nie mają okularów xDD Przy tylu godzinach spędzonych przy kompie się nie da

Na chwilę obecną (rozumiem, że nie chcesz taryfy ulgowej), to będzie 5/10.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem