View Single Post
stare 23.01.2015, 21:03   #5
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,258
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Charionette

Jako eks-redaktorka doskonale wiem jak wyglądała sytuacja wewnętrzna gazetki, i widziałam jak duży wysiłek w nią wkładasz/wkładałaś, żeby była spójna, ładna, rzetelna, interesująca, po prostu dobra. Za to należy ci się ogromny szacunek.

Czasami mam wrażenie, że jako adminka jesteś bardzo "miękka" To znaczy, jesteś stanowcza np. w przypadku Bitwy, gdy wlepiłaś bany. Ale gdy zaskakuje cię jakaś sytuacja, to nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że nie do końca jesteś zdecydowana na temat tego, co zrobić Nie mówię tego jako negatyw, bo masz pewne "ludzkie" podejście do każdej sytuacji i myślę, że po prostu obmyślasz wszystkie sposoby rozwiązania sytuacji, ale w moich oczach to po prostu wygląda na niezdecydowanie
To też prowadzi do kolejnej rzeczy - wydaje mi się, że z ekipy administracyjnej ty utrzymujesz najlepszy kontakt z userami. Mam pewne wrażenie, że reszta załogi nie ma podobnego podejścia. Twoje posty często widuję (przynajmniej tak mi się wydaje), i sprawiasz wrażenie po prostu sympatycznej
__________________

Meryam jest offline