View Single Post
stare 13.02.2008, 13:24   #8
Tonetti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Opowiadamy jak sobie gramy

Mam nową simkę.
Zamieściłem ją na drugim przedmieściu mojego miasta. Nazwałem to przedmieście "Tropikalne Wyspy", to przedmieście ma dostęp do morza. Chciałem, żeby simowie mogli mieszkać na wyspie wakacyjnej. Nie dało się, więc ja stworzyłem takie przedmieście. A tutaj simka:

A tutaj jej dom:

Lucy, gdy oglądała pomieszczenia w domu, znalazła taką mini-dyskotekę.

Później przybyli goście, by przywitać simkę. Lucy zaczęła od razu podrywać pierwszego faceta jaki wpadnie jej w oko.

Jeden stał się najlepszym przyjacielem Lucy.

I na tej ulicy, gdzie mieszka simka przechodziła Hilary Duff, wykonana przez maxisa.

Ale Lucy nie lubiła akurat Hillary, po prostu patrzała się na nią.
Później zaczęło się schodzić więcej gości do simki. Przyszła nawet Skylet. A losów Skylet wy nie znacie. Relacje z życia Skylet można znaleść na innym forum.

I jeszcze teraz coś o tym facecie (Carl) - Lucy i on są najlepszymi przyjaciołmi. A Carl pozwolił sobie na więcej - pocałował Lucy.
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1802/snapshot14b738db14b74camm8.jpg[IMG]
Ona go nie odpychała itp., bo przecież go podrywała, wpadł Lucy w oko. A później simka się wstydziła tego pocałunku, bo w domu byli goście. Po tym pocałunku tak o zaczęła piec pieczeń. Ale dlatego, by jakoś ugościć gości.

Później pieczeń się upiekła. Goście usiedli do stołu i zaczęli jeść tą pieczeń. A była bardzo dobra, bo z przepisu babci.
Miesiąc później, Carl i Lucy zaczęli razem chodzić. Było namiętnie.

Ale jeżeli myślicie, że para tylko się całowała - mylicie się. Również chodzili do kina i na zakupy.

A gdy wrócili z kina było już ciemno.

I było romantycznie. A co za tym idzie... Ale więcej rzeczy nie pokażę. Mam zboczone hacki.
  Odpowiedź z Cytatem