View Single Post
stare 04.09.2014, 11:55   #16
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Troche przerazona opiniami na FB stresowalam sie instalujac gre. Jednak mile mnie zaskoczyla. Grafika miodzio. Mam nowy komputer wiec smiga pieknie. Takie lekko bajkowe te postacie ale maja wlasnie klimat simowy. Piekne kolory, mimika twarzy, otczenie super. Mimo, ze faktycznie malutkie jak na poczatek, to wychodzac na ulice widac jadacy pociag, auta na ulicy (choc wiem, ze nie do uzytku naszego), miasto tetni zyciem. Kiedy zagaje z kims rozmowe na ulicy, podchodzi ktos inny by wtracic swoje trzy grosze. Muzyka znosna, i dosc spory wybor, simy lubia czytac ksiazke i sluchac radia w tym samym czasie. Wykonujac zmudne zadania sluchanie radia zapewnia rowniez rozywke. Multizadaniowosc jest super, chodzi plynnie. Podoba mi sie takze, ze gdy sim wychodzi z domu o 12 a wraca o 15, to jest w domu 15sta, a nie ta o ktorej wychodzil, wiec ma to wreszcie sens. Podobaja mi sie organizacje imprez, za ktora mozna zdobyc fajne nagrody. Nie fajnie tylko, ze nie mozna ustawic godziny imprezy, zaczyna sie ona od razu po jej zorganizowaniu. Tort urodzinowy pieczemy samemu Podczas naprawiania zepsutych urzadzen dostajemy w nagrode czesci, ktore potem mozna wykorzystac do wielu udoskonalen sprzetu. Mozna wiele rzeczy robic na komputerze, zdobywac wiedze, czatowac,placic rachunki online itd. Kariery sa OK, choc nie jest ich narazie wiele, maja fajne nagrody podczas awansu i ciekawe zadania. Gdy sim jest w szkole lub pracy ma rozne zdarzenia i my decydujemy o ich przebiegu. Posilki sa zroznicowane, rowniez zalezne od nastroju! Rozbawiony Sim mial opcje upieczenia smiesznych nalesnikow z zelkami, a sim ktory byl nakrecony na flirt, mogl upiec ciasteczka z serduszkami itd Ciaza Ok,podoba mi sie opcja testu ciazowego i karmienie piersia, niemowleta sa znosne, choc faktycznie bez porownania z sims 3, sa przylepione do kolyski, a pozniej z niej wyskakuje szkolne dziecko... no coz. U mnie niemowle jeszcze nie wygladalo jak potworek, ale za to mam problem z pizza, gdy zamawiam inny rodzaj pizzy nikt nie przychodzi. A podczas pozaru alarm wyl jak szalony i strazy pozarnej ani sladu, dobrze, ze sim sam dal rade ugasic (po tym czul sie jak bohater i nawet mial opcje sikania po mistrzowsku hehe). Takze podczas posilku widelec zostal simowi w rece i juz tak tkwi wiele dni... Po slubie simka nie zmienila nazwiska i nie mam takiej opcji by to zrobila... mam nadzieje, ze z czasem beda to rzeczy to naprawienia.
W miescie faktycznie narazie nie jest wiele do roboty, poza silownia, parkiem, biblioteka i barem nie ma nic, ale gra ma tyle nowosci, nagrod, niespodzianek, ze chyba starczy mi atrakcji do pierwszego dodatku Masa interakcji, rowniez dla dzieci (moga zmyslac, klamac, zaczepiac sie itd), ciekawy przebieg rozmow, imprez i randek, zaleznie od nastrojow i charakterow. Znajomej simka umarla... ze wstydu, po tym jak sie posikala publicznie a potem znowu ktos ja taka zesikana zobaczyl drugi raz, zwyczajnie wykitowala. Smutny sim ma opcje wyplakania sie w lozku, a zawstydzony sim zakrywa sie koldra by ukryc sie przed calym swiatem haha! Nadal odkrywam wszystko i mam frajde z gry mimo malych bledow i brakow.
Tryb budowy i kupowania bardzo mi odpowiada, latwy i przejrzysty. Ogolnie na plus!

Ostatnio edytowane przez Mrufka : 04.09.2014 - 11:58
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem