View Single Post
stare 14.12.2006, 16:26   #9
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wow... Nawet mi się podoba ten pomysł, ale... Mogliby podać trochę więcej informacji... :/ O ts2Seasons wiemy więcej niż o tym... A przecież LS wyjdzie wcześniej... :/:/:/ Mogłyby się pojawić jakieś info...

EDIT: Szukałam, szukałam i znalazłam... Wreszcie coś o LS:
The Sims: Życiowe Historie (Life Stories) to pierwszy tytuł całkowicie nowej serii produktów o nazwie „Historie”.
Przyjazna dla laptopów gra znana na całym świecie.
W nowej i porywającej wersji, Twoje Simy zostaną wprowadzone w wyjątkową i rozrywkową akcję, pełną romantycznych jak i dramatycznych zawirowań.
W klasyczny sposób będziesz mógł samodzielnie wybrać, kiedy spełniać marzenia i pragnienia w najważniejszych momentach życia Twoich Simów – to w Twoich rękach leży decyzja, jak potoczą się ich losy.
Wystaw na próbę ich życie w dwa, zupełnie nowe sposoby – przeżyj historię Laury, rozpocznij życie w gronie przyjaciół, pełne nowych doświadczeń i niespodzianek.
Możesz używać nowych technik, które dotychczas, w rezultacie, przynosiły tylko miłosne zawody.
W klasycznym trybie stwórz własną historię – wybierz swojego Sima, stwórz zarys jego wymarzonego domu, spełnij jego pragnienia (albo rozwiej nadzieje) i opowiedz najważniejsze historie z jego życia.
Chwytaj momenty w jego życiu – od pierwszych chwil, przez pierwszą pracę, po moment, kiedy Twój Sim wreszcie będzie Panem lub Panią Right (małżeństwo – przyp.red.) i zbuduje trwałą historię rodziny – oprowadź swoich podopiecznych po niezapomnianych momentach życia.
Nigdy przedtem nie było łatwiej grać na laptopach – specjalnie przygotowane, by grać w domu lub w drodze. Pozwala na szybkie i łatwe włączenie i wyłączenie gry, np. kiedy stoisz w korku samochodowym.
Bądź kreatywny i równocześnie pozostań w połączeniu – możesz równie łatwo zostać w kontakcie z Twoimi przyjaciółmi przez czat czy e-mail, podczas gdy obok, w innym oknie, grasz w grę.
Oraz - wg. tłumaczenia na stronie Sims2Community - można będzie odwiedzić wyspę tropikalną. Jednak tego tłumaczenia i tej informacji nie jestem tak do końca pewna.

No, mam nadzieję, że pomogłam...

Ostatnio edytowane przez Kati_Simka : 14.12.2006 - 16:48
  Odpowiedź z Cytatem