View Single Post
stare 12.08.2010, 18:19   #1
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 39
Reputacja: 10
Domyślnie Brak głównego panelu

Witam. Kilka dni temu chciałam jak zwykle pograć w swojej głównej rodzince, jednak gdy już mi się załadowała nie było panelu. Chodzi mi o ten dolny panel, czyli czas, osoby w rodzinie, obrazek sima, nastrójniki, kontakty, wyposażenie, pragnienia, itp. Również osoby w rodzinie nie miałam wybranej, to znaczy nie mogłam na nic klikać. Kliknęłam więc prawym przyciskiem na mojej simce i oki, mogłam klikać na wszystko. Jednak zauważyłam, że nie mam również kolejki działań. Mogłam simce wszystko rozkazać, jednak nie mogłam już tego anulować. Dobrze, weźmy na ten przykład półkę na książki: Jeśli wezmę opcję Czytaj, wtedy widzę wszystkie książki które mam do wyboru. Jednak jeśli wezmę Sięgnij (...), to owszem, półka mi się podświetla, jednak nie widzę żadnych książek do wyboru, zapewne z powodu braku wyposażenia. Jeśli natomiast wezmę opcję Czytaj coś, to już nie będę mogła tej czynności anulować. Wkurzona i smutna zaczęłam wciskać na klawiaturze wszystkie przyciski, niestety na nic. Odkryłam tylko, że za pomocą M można przejść do podglądu mapy, Q można wyjść, a z Tab'em jest fajny podgląd świata. No więc wyszłam bez zapisywania ze swojej rodzinki i z gry. Zaraz po tym znów włączyłam grę, tym razem jednak najpierw odwiedziłam dwie swoje pozostałe rodzinki. Panel był u obydwu, wszystko dobrze działało. Następnie znów weszłam do rodzinki bez panelu, którego nadal nie było. I tak kilka razy. Zauważyłam, że jeśli simka wykona już wszystkie zadane jej polecenia, to stoi jakby była wyłączona wolna wola. To znaczy kiwa się, trochę powykonuje cechowych akcji (śmieje się, robi kwadracik z palców niczym aparat, itd.)... Jestem bezradna. Błagam, pomóżcie! Tej rodzinki nie mogę porzucić, bo simka ma na maxa rozwinięte wszystkie umiejętności (wszystkie, oprócz wyrobu nektaru, bo jeszcze nie była we Francji, a na pierwszy tom w komisie natrafić nie mogę). I nie mówcie mi, czy w opcjach ma to czy nie mam ustawionego tego, bo nie mogę tego po prostu sprawdzić. Niby jak mam wejść do opcji, skoro nie widzę tego panelu, na którym one są?
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.