Temat: Dobór imion
View Single Post
stare 16.10.2010, 23:58   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Dobór imion

Jej, czy u Ciebie wszystko musi być od a do z przemyślane i mające sens?

Mam coś podobnego. Po prostu takie stereotypy związane z imionami.
Np. córeczkę mojej ulubionej Simci mam zamiar nazwać swoim imieniem bo wiem, że będzie kimś specjalnym (ah, i pewne cechy wyglądu też będziemy mieć wspólne dzięki jej rodzicom )
Po przeczytaniu "Krzyżaków" jedna z moich Simek w Dziwnowie dostała imię Danusia
Jeśli się nie mylę, każdy Karol u mnie był to spokojny, zrównoważony Sim o blond włosach. I tak pozostało do dzisiaj Znowuż pierwsza żona Karola, która miała imię Alina, zmarła w dość młodym wieku. Chyba mniej więcej właśnie w tym czasie miałam na języku polskim fragment "Balladyny"
Nie lubię dziewczyn mających na imię Roksana (źle mi się kojarzy), mam taką Simkę u siebie w grze i na pewno jej przyszłość nie będzie wyglądała tak jak Simów, którzy mają "sympatyczne" imiona.
Niektórzy dostali zaś dostali po znanych mi osobach. Sara w Simsach ma kolor włosy takie jak jej imienniczka - mojej koleżanka, Gosia ma takie a nie inne imię, bo w czasie, kiedy przyszła na świat, gadałam z Gosią na gg i podłapałam
Ofc bywały jeszcze inne imiona dobrane Simom na tej zasadzie, ale przecież nie będę wypisywać wszystkich, bo miejsca braknie xD
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem