View Single Post
stare 20.02.2016, 20:56   #7
Paździoch Menda Złośliwa
Archeolog Renesansu
 
Avatar Paździoch Menda Złośliwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2012
Skąd: Gliwice
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 215
Reputacja: 54
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

przez ukośne ścianki nie mogłabym postawi górnych barierek - byłyby dziury, albo one byłyby kanciaste, dlatego uznałam, że wprowadzę kanciastość lvl 200 no i "napchane" sklepiki to niestety moja specjalność (zawsze chcę, żeby simy mogły kupować wszystko w jednym miejscu). Ale jeśli więcej będę próbować budować sklepy to może się wreszcie nauczę

Zamek się tworzy, ale jeszcze nie jest ukończony. Kilka razy zaczynałam i burzyłam całość, teraz chyba coś z tego wreszcie wyjdzie... dlatego wrzucam zdjęcia z postępu


Zaczynały się pierwsze pomieszczenia (to ta górna wieżyczka z poprzedniego zdjęcia)... ale po postawieniu dwóch całość poszła do kasacji.


Zdjęcie, które pojawiło się w offtopie. Zamek staje od nowa i najpewniej ta koncepcja pójdzie dalej.


Tak, wpadłam na pomysł dobudowania tawerny obok i połączenia z zamkiem. Jak szybko wpadłam na ten pomysł tak szybko tawerna zniknęła, bo mi pasowała do tego zamku jak pięść do nosa. Natomiast podobną tawernę na pewno postawię na którejś z mniejszych parceli publicznych


Coś się zaczyna wykluwać... zniknęło jeziorko z mostem, doszło znacznie więcej zieleni i nie zamierzam na tym skończyć. To właśnie kocham w motywach średniowiecznych w simach - im więcej zieleni tym lepiej <3

Kwatery, część jadalna i łaźnia publiczna już stoją, teraz się biorę za zieleń w najbliższym otoczeniu zamku, a potem będę kombinować nad tyłem zamku (planuję zrobić jezioro i część rekreacyjną - łuki obowiązkowo!).

edit:

I jeszcze więcej zielonego!


Parcela nam rośnie... i z zamku zrobiła się twierdza.
__________________
Ściemniam

Ostatnio edytowane przez Paździoch Menda Złośliwa : 20.02.2016 - 23:22
Paździoch Menda Złośliwa jest offline   Odpowiedź z Cytatem