View Single Post
stare 06.12.2008, 14:17   #19
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Spełnione cele życiowe

Ja tylko raz urządziłem złoty jubileusz (pierwszy i ostatni) - byłem w Rodzinie ehhh jak to oni (grałem ta rodziną 1,5 roku temu) chyba Wojtyła Wojcieszko a Wojtyla no więc wtedy w tej rodzinie byli znaczy żyli jeszcze seniorzy znaczy jeden Adam wojtyla emerytowany burmistrz i stworzona przeze mnie emrytka Izabela świętowali jubileusz a że to już była Adama 3-cia żona to nagrobków stało troche w ogródku. Przepraszam że tak rozwięźle piszę ale chce was wprowadzić w temat no i na tym przyjęciu a to byla godz 21 z hakiem nagle oni seniorzy zjedli tort a pierwsza żona Adama Ewa zmarła w wieku 27 dni w pożarze hołhoł hoł to niebyła Ewa do była druga zona Anna ona umarła utopiła się w basenie przestraszyłą go a on nagle hahaha sorki zesiusiał się i umarł i przyjecie zakonczylo sie katastrofa bo przyszedl kosiarz placz i lzy i jak to mówi moja nauczycielka od chemii CZAPA . Dzięki za poświęcenie tych paru minut i przeczytanie tego a wspomnę jeszcze że rodzina Wojtylów miała 9 pokoleń HEJ Do usłyszenia
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem