View Single Post
stare 19.06.2015, 17:29   #19
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: The Sims 3 V.S The Sims 4

W Simsy gram już od pierwszej jej części i pamiętam, że zawsze, jak wchodziła kolejna część gry, czy to była 2, czy właśnie 3, zostawałam przy poprzedniej części z prawie wszystkimi dodatkami, ponieważ nowsza była pusta i nudziła mi się baardzo szybko, a wachlarz możliwości w poprzedniczce był o wiele większy. Ku mojemu zdziwieniu przerzucając się z trójki z prawie wszystkimi dodatkami na gołą podstawę 4 gra nie przestała mi się nudzić i była może jedna sytuacja gdzie chciałam spróbować grać z powrotem w 3, ale długi czas czekania aż gra się załaduje + potem wszystkie te trójkowe bugi sprawiły, że bardzo szybko postanowiłam ją wyłączyć i od tamtej pory już jej nie włączyłam, co więcej sama z własnej, nieprzymuszonej woli ją odinstalowałam i tak oto zostałam przy 4.

Fakt faktem, brak otwartego świata jest trochę uciążliwy, ale daje radę się bez tego wytrzymać, ponieważ sporadycznie ruszam się z domu, a otwarta okolica mi w miarę wystarcza. Teleportacja i brak niektórych animacji też przy grze na dłuższą metę nie przeszkadza, przywykłam do tego. Początkowo narzekałam na grafikę, ale ostatecznie też mi się podoba taka jaka jest, fakt faktem pełno u mnie CC, ale nawet jak włączałam grę pierwszy raz i tak mi się to wszystko podobało (nawet włosy jakoś przebolałam), ale z bardziej realistycznymi/dopracowanymi CC gra wydaje się ładniejsza.
Wielozadaniowość też jest fajna, ale czasami strasznie irytuje, gdy sim nie skupia się w całości na jednej czynności, bo np. ktoś go rozprasza pogawędką i np. śniadanie przed pracą zajmuje mu dłużej niż powinno.
Wielkim ŁAŁ w tej części miały też być emocje i początkowo uważałam, że nie są nikomu potrzebne i będzie to głupie, tak teraz wydają się być fajnym dodatkiem. Chociaż za specjalnie bym nie płakała, gdyby ich nie było. A i jeszcze ciekawe są też interakcje wywołane konkretnym nastrojem.

Podsumowując, jak dla mnie CZWÓRKA wygrywa.
__________________
xheyanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem