View Single Post
stare 18.06.2010, 18:06   #1
zurawa123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Maly poradnik jak rozkręcic biznes

Witam,
Grałem sporo w sims 2 ale po pewnym czasie mi się znudziło wiec kupiłem własny biznes starą rodziną w jeden dzień zarobiłem sporo sporo kasy i zrobiłem piękny dom po zakupie próbowałem rozkręciac interes ale mi nie wychodziło wiec postawiłem bramki i i zwiedzianie mojego domu się strasznie podoba kasy mam teraz jak lodu i nic nie musze robic wiem ,że to nie ambitny biznes ale dzięki niemu można pozdobywac poziomy itp i potem obok naszego domu wybudowac drugi tylko dla gości i mamy święty spokuj za bilet biorę 34 u góry domu mam pozamykane wszytko na dole jestem tylko jak sims nie ma towarzystwa ale zrobic coś do jedzienia(niedługo będzie kuchnia u góry) jak zarobie 100 tysięcy to wybuduje ten drugi dom i będę miał kase na dokładanie do interesów ,które nie przynoszą dochodów.
Dodano 20:42 simsowego dnia zarobiłem 3160 na drugim poziomie sklepu a ,żeby zdobyc gwiazdki te od klientów to wystarczy z nimi chwile pogadac.

Ostatnio edytowane przez zurawa123 : 18.06.2010 - 20:09
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.