View Single Post
stare 21.09.2015, 14:18   #149
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Mam oryginalny biznes - Pomysły!

@up: Liv, mam trzy stoiska z biżuterią (te z TS2 Podróże), no i... uznałem, że rzeźby w kolorze złota, tj. żaba z monetą, chiński smok, "wystraszony" koń, że to też podchodzi pod wyrób jubilerski... Ponadto mam jedno stoisko z perfumami. Wiem, to sklep z biżuterią, ale te flakony są ze złotym i całość świetnie się prezentuje. W tym salonie znajduje się jeszcze jedno stoisko z obrożami dla zwierząt. Potrzebowałem obrożę, a nie chciało mi się robić sklepu zoologicznego, więc dodałem do jubilera - obroża też może być z diamentami. Mimo wszystko całość asortymentu dobrze razem współgra i ...

Odnosząc się do marzeń Liv Miałem na starym zapisie sklep z rękodziełem. Moja Simka, Cezaria, była jednocześnie artystką i handlarką. Fajna sprawa, lecz wymaga dużego poświęcenia... Nie zawsze można nastarczyć wyrobów garncarskich względem zainteresowania klientów. Niemniej, to świetny pomysł i zastanawiam się, czy nie wcielić go z powrotem w życie. Siostra Zosi, Marysia, pasjonuje się garncarstwem.

Kiedyś też miałem taki system na łatwą kasę dla rodziny - sklep i premie pieniężne. Teraz na pieniądzach mniej mi zależy i częściej wybieram zniżki w hurtowni lub rozwój znajomości - siatki klientów...
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem