View Single Post
stare 28.12.2007, 12:30   #22
cosmo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Cytat:
Napisał Erestor Narmolanya
Może i Sims1 ma gorszą grafikę od 2, ale tu nie o nią chodzi(ale głównie), gra musi mieć klimat! Sims1 miało genialny klimat którego zabrakło w Sims2,
I co, mam grać w TS1 bo ma klimat i zrezygnować od o wiele bardziej rozbudowanej gry? :wacko: TS2 ma swój niepowtarzalny, może nie klimat, ale klimacik.

Cytat:
dziecięcia DffÓjEc|-|k!(albo Dziecięcia LegĘdy) tego nie czują, ponieważ ich obchodzi tylko grafika, takie dzieci neo, co nie rozumieją, że to nie grafika czyni grę świetną...
Jeśli nazywasz mnie tak tylko ze wzgledu że uważam TS2 lepsze - według ciebie - tylko ze względu na grafikę (co jest kompletną nieprawdą) to pozwól że nie skomentuję tego...

Cytat:
Po prostu nie masz racji, TS1 to już klasyk/legenda, jak kto woli, ta gra ma COŚ, czego zabrakło w TS2...
...ale TS2 ma COŚ czego zabrakło w TS1...
A poza tym nie mów kto ma rację a kto nie bo każdy ma inne zdanie na ten temat.

Cytat:
Mnie TS2 nudzi, ale teraz mam TS2 podróże więc nie narzekam <jupi>
Po co grasz w TS2 jesli tak bardzo upierasz się że TS1 jest lepsze? :wacko:
Mnie TS1 nudzi i tyle. Wyraziłem tylko swoje zdanie a ty już na mnie naskakujesz. Tak jak powiedziałem: KAŻDY MA INNĄ OPINIĘ NA TEN TEMAT. Wystarczy jedynie uszanować zdanie innych a nie ciagle upierać sie przy swoim. A poza tym, ci którzy uważają że TS1 jest lepsze maja po prostu za słabe komputery by TS2 chodziło dobrze więc wyżywają się na innych z tego powodu i wmawiając sobie że TS1 jest lepsze...
  Odpowiedź z Cytatem