Temat: Dark Vamp
View Single Post
stare 03.03.2011, 19:02   #29
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dark Vamp

Jak ja uwielbiam kiedy ktoś się czepia
Lubię, kiedy czytelnik poznaje bohaterów w miarę upływu akcji. Wcześniej nie było potrzeby wspominania o pracy Shannon i Kordelii, więc nie wspominałem.

Zauważ, że to FS dzieje się w latach 20 ubiegłego wieku. Wtedy nie było telewizji, komputerów, internetu. Bohaterki pracowały we francuskich filmach i we Francji były znane. Mieszkały w luksusowych domach, jadały w drogich restauracjach. Od Ameryki dzielił je cały ocean. Wyjechały tam z powodu prześladowania, ale to pewnie wiecie.

Były artystkami uniwersalnymi. Czy znasz jakąś aktorkę, która nie umie śpiewać? No może zdarzają się wyjątki, ale większość potrafi. A tak w ogóle to śpiewanie było tylko tak na chwilę, żeby Hollywood o nich usłyszał. A tą pracę dostały tak szybko, bo uwiodły dyrektora.

Mogę dać tekst kolejnego odcinka, ale zdjęć na razie nie będzie, bo mam wielką awarię komputera i muszę zainstalować od nowa grę, a teraz mi się nie chce, więc może jutro albo po jutrze dam tekst kolejnego odcinka.

Chciałbym jeszcze powiedzieć, co nikt tego nie powiedział, że zmienia się drastycznie miejsce akcji. Stare domy w Paryżu zamieszkane przez straszne czarownice zostały zastąpione przez wschodzące gwiazdy Hollywood, ale nie zapomniałem, że Shannon jest wampirzycą i w następnym odcinku objawi się jej wampirzy instynkt. Nie zapomniałem też o prześladowcach Shannon, chociaż rzez kilka kolejnych odcinków będą nieobecni, kiedy będą pojawiały się nowe sekrety i nowe postaci.

Zapraszam niedługo na kolejny odcinek.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com

Ostatnio edytowane przez Brutus : 03.03.2011 - 19:11
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem