Temat: Pokolenia
View Single Post
stare 16.01.2005, 11:04   #17
..::marta::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Okej przezyjecie szoka bo ich jest dużo i trudno się połapać; oni wszyscy żyją w jednym mieście i to jest cało moje miasto dawno temu stworzone daje akutalne zdjęcia:
To jest Tobiasz i Nadia, mają dwie córki Kamilę i Klaudię, Nadia jest starszą siostrą Honoraty( do niej za chwilę dojdę.
To jest ich starsza córka Kamila wraz z córką Dianą ojciec Diany umarł.
A to jest młodsza córka Nadii i Tobiasza a siostra Kamili. Klaudia wyszła za Olka Oslo więc rodzina nosi nazwisko Oslo. Mają dwie córki starsza Sabina i młodsza Balbina.
__________________________________________________ _
Teraz siostra Nadii - Honorata
Ta starsza to Honorata, wyszła za Andrzeja Simka i teraz ma na nazwisko Simek a ta dziewczyna to ledwo dorosła córka Lucyna. Mają jeszcze starszego syna Dawida;
Dawid wyszedł za Wiolę Brzózkę i mają córkę Zuzie.
Oto rodzice Wioli;
Eliza i Arnold, z nimi najstarsza córka Ofelia i jej syn Wiktor ( Ofelia nieźle się pokłóciła z swoim mężem i się wyprowadziła)
I jeszcze średni ich syn Darek, któy wyszedł za Hankę i mają bliźniaczki Olę i Anię Ola stoi a Ania siedzi;


No to cała moja okolica mam nadzieję że się połapiecie, co do nich mam już plany ( tej całe jednej wielkiej rodziny jak nie patrzeć no nie?) Diana jest zauroczona w Wiktorze z wzajemnością a Dawid i Wiola nie poprzestaną na Zuzi :p jak się nie pokapujecie to rozrysuje dokładne drzewo genealogiczne
  Odpowiedź z Cytatem