View Single Post
stare 26.04.2016, 14:46   #1
Bebaczka
 
Zarejestrowany: 02.07.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Sad Seria The Sims - przesyt?

Hej!
Witam się z wami, bo to mój pierwszy post, ale kilka lat wcześniej pod nickiem, którego nawet nie pamiętam już, byłam aktywna, a wtedy forum tętniło życiem. Weszłam na forum z ciekawości po takim czasie i zastałam pustkę. Kiedyś czekało się z zapartym tchem na kolejną wersję inteenimatora, fotostory, albo poradnik typu "jak zbudować piramidę" w The Sims 2 Teraz wydaje mi się pustawo, tylko tematy o drugiej części działają jako tako.

Czy według was też spowodowane jest to tym, że Simsy w pewnym sensie się skończyły? Druga część była niesamowitą sensacją, sama wiem ile przy tym siedziałam, jak czekałam z szaleństwem w oczach na kolejny dodatek Trzecia część miała być jeszcze lepsza, jeszcze więcej, jeszcze lepiej, aż zrobiło się tego chyba za dużo. Każda aktywność, przedmiot, zostały przewidziane, do tego 100 aspiracji do wyboru i długa lista cech. Dla mnie było tego po prostu za dużo i wpłynęło negatywnie na grywalność + tragiczne bugi na każdym kroku. W czwórce mam wrażenie, że zobaczyli w tym błąd i naglę zabrali połowę gry, żeby sprzedać nam ją po kawałku, w milionach DLC.

Smutno mi trochę, że gra zamiast się rozwijać w fajnym kierunku to robi się coraz gorsza. Tęsknię ogromnie za boomem The Sims 2
Bebaczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.