View Single Post
stare 29.07.2012, 14:49   #1
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ekipa Forum i Czat - kolejna reorganizacja

Cześć
Może i poruszam troszkę drażliwy temat, bo biorę się za Ekipę Forum, ale poprzednia reorganizacja mi się udało, a chciałbym, żeby zapamiętano mnie jako kogoś więcej niż fana makaronu
Tyle wstępu wystarczy i bez zbędnej gadaniny przechodzę do reorganizacji (koniec końców pewnie i tak się rozpiszę ).
Więc proponuję zrobić coś z tym nieszczęsnym czatem, do którego link mamy na górze forum, pod odnośnikiem do regulaminu. Nikt tam nie przesiaduje, a kusi nowych userów do proponowania rozmów tam. Zresztą mamy offtop. Tak, wiem, ten czat nikomu nic złego nie robi. Ale póki istnieje, ma wciąż operatorów, którzy w ogóle nie wchodzą na forum, a piastują sobie funkcję członka Ekipy Forum. Nie ma to sensu, bo można by ich kimś innym zastąpić - jednak wcześniej usunąć czat. A kim? Mam parę propozycji:
a) jakimiś "poradnikopisarzami", którzy nie tylko pisaliby nowe poradniki, ale też poprawiali stare, jeśli są już nieaktualne.
b) newsman'ami - którzy zajmowaliby się wyszukiwaniem informacji do działu "Nowości z Simowego świata".
c) osobami odpowiedzialnymi za szukanie aktualizacji do modów.
Tyle ode mnie, ale pewnie niektórzy z Was też propozycje mają. A korzyści? Dla nas - większa wygoda, bo wszystko byłoby świeże i aktualne, dla nowych członków - sam nie wiem, ale tym zajęliby się już Administratorzy, specjaliści, jeśli chodzi o dodatkowe uprawnienia

Co o tym sądzicie? Czekam na odpowiedzi

Klusek

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 29.07.2012 - 14:52
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.