View Single Post
stare 04.07.2012, 22:03   #1
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Brak simów w domu, gra się zacina, nie da się zapisać

Zakładam nowy temat, bo nie znalazłem niczego takiego, a szukałem. Chociaż wątpię, żeby było, bo temat strasznie nietypowy.

Moja koleżanka ma dość dziwny problem. Mówi, że tworzy rodzinę i jak chce ją wprowadzić, to się nie da. Gra zapyta, czy ona chce wprowadzić rodzinę w dany dom, ale po wejściu do niego, rodziny tam nie ma.

Nie widziałem tego, może problem polega na tym, że ona zwyczajnie nie umie wprowadzić rodziny , nie wiem.

Po pewnym czasie powiedziała jeszcze, że jak wchodzi do jakiejś maxisowej rodziny, to jak podczas grania dzwoni po taksówkę, gra się zacina, a poza tym nie da się zapisać i gra się sama wyłącza.

Jak dla mnie ta cała sprawa czymś śmierdzi, problem może być banalny, bo ona na komputerach zupełnie się nie zna, ale z drugiej strony, to sam już nie wiem, bo truje mi, że nie działa od jakiegoś czasu.

Przez jakiś czas myślałem, że to wina komputera, ale ma laptopa, a chyba takich tandetnych laptopów, że simsy jedynka nie wejdą to nie produkują, nie? Chociaż nie wiem, nie znam się. Podobno to jej tata (który zna się na tym jeszcze mniej niż ona) kupował 4 lata temu, więc mogli mu wcisnąć byle co.

Naprawdę nie wiem, co mam robić. Ona chce, żebym do niej przyszedł i jej naprawił, a chciałbym mieć gotową wersję, żeby tam u niej nie kombinować. W razie czego, poleciłbym reinstalkę.

Proszę o odpowiedź, bo jestem na skraju załamania nerwowego. Chcę jej pomóc, bo czuję się za nią odpowiedzialny, to ja jej poleciłem kupić simsy... I teraz ona chce, żebym jej naprawił, skoro kazałem jej kupić. Jakby co, to ma wszystkie dodatki.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.