View Single Post
stare 24.11.2007, 17:08   #25
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Która gra z seri the sims 2 jest najlepsza?

NS (Na studiach) - dodatek dosyć dobry, jeżeli robisz "pokoleniowe rodziny" Ja osobiście gram jedną simką, więc NS mam aktualnie odinstalowane. Akademik, nowe kariery. W jeden dzień potrafiłam przejść całe studia. Napewno wciąga!
NŻ (Nocne Życie) - nie spodobało mi się. Dochodzą ciuchy, auta i... To chyba wszystko. Randki? Nigdy w mieście na takiej nie byłam. A auta (tylko 2 ale to i tak coś) możesz mieć jeżeli masz jakiś późniejszy dodatek.
WB (Własny Biznes) - Mój ulubiony dodatek. Firmy w domu lub na parceli publicznej. Rangi, własne dochody (czasem się uda )
Zwierzaki - Miałam zainstalowane, a robiłam kilka zwierząt na 3 miesiące. Według mnie, zawalały miejsce na dysku i czas wczytywania gry.
CPR (Cztery Pory Roku) - Je mam zainstalowane razem z własnym biznesem. Badzo je lubię. Wprowadzają realności do gry. Pioruny, deszcze, śniegi, gradobicia... Lubię ryby w stawie, ogrodnictwo. basen (jeżeli masz dobrą kartę graficzną) przybiera ładniejszego wyglądu (co prawda w Podróżach też...). Zjeżdżalnia basenowa...
Podróże - Miałam zainstalowane i uważałam przez jakiś czas, że to najlepszy dodatek. Najlepszy jeżeli ktoś lubi podróżować. Do gry w normalnym domu prawie nic nie wnosi... Podróże mi się znudziły po miesiącu i powędrowały na półkę.

Magic - to przypuszczenia, na temat dodatku który pojawi się chyba za rok...
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytatem