View Single Post
stare 04.02.2012, 14:24   #30
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Damy Radę...?

Nesye - dziękuję za wskazanie błędów
Cytat:
Napisał Nesye
trochę przeraziła mnie ostatnia scena
Czemu przeraziła?
Cytat:
Szkoda mi Radka. Ciekawe czemu Ewa zginęła... coś czuję, ze ta sprawa może się pociągnąć
Pociągnie się Tzn. ogólnie całe FS się niezbyt długo pociągnie, bo łącznie jest tego 10 odcinków, czyli jesteśmy prawie w połowie. Ale ten wątek będzie trwał aż do końca
Cytat:
Zdjęcia są po prostu cudowne ^^ Sylwia jest śliczna. Szkoda, że Radka nie pokazałaś (rudzielcu) z przodu
Dziękuję w imieniu Rudej
Cytat:
Napisał Silver
Omg, ten odcinek mnie całkowicie rozwalił Szczególnie ten kawałek z marynarzem.
Bardzo mi miło
Cytat:
Najbardziej interesuje mnie śmierć Ewy. Ciekawe kto i dlaczego ją zabił...może to ktoś z otoczenia Radka. Czyżby Tomek? Dziwnie się zachowywał jak się dowiedział o jej śmierci. Nie wiem jakim jest chamem, ale powinien chociaż trochę współczuć Radkowi. W końcu to jego kolega.
Ej, bo mi zniszczysz efekt zaskoczenia! Aczkolwiek muszę przyznać, że to dość ciekawa teoria Mogę powiedzieć, że to nie Tomek, ale więcej na ten temat się nie wypowiadam xDDD
Cytat:
Oficjalnie stwierdzam, że uwielbiam Sylwie szkoda, że było jej tak mało dzisiaj, ale liczę na więcej epizodów z nią.
Jeszcze bardziej mi miło, bo to również moja ulubiona postać

Oficjalny komunikat: pisanie FS w zeszycie dobiegło końca Teraz pozostaje przepisać dwa pozostałe rozdziały do Worda
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem