View Single Post
stare 14.09.2005, 15:20   #2
anonim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odc. 2

Odc. 2 pt. "Casting"

- W tej ulotce piszą, że...
- Ooo, nie! Ja wiem o co chodzi.
- No, i pomyślałam sobie, że byś mogła, no...
- Czy wy wszyscy powariowaliście?!
- Nie mów tak! Jesteś piękna, zgrabna... Ja to robię tylko dla twojego dobra. Przecież wiesz, że ja bym zrobiła dla ciebie wszystko.
- Hmmm... wszystko? - spytała się Alicja z lekkim uśmieszkiem.
- Wszystko.
- No, dobra! Niedawno sobie kupiłam trochę tych malowideł. Zrobimy teraz z ciebie bóstwo i idziemy na casting. Już jest piętnasta! Trzeba się spieszyć, bo to już za godzinę!
(Na zdjęciu Kasia po umalowaniu)

Była godzina piętnasta czterdzieści. Kobiety kupiły bilety i na ostatnią chwilę wsiadły do autobusu. Za pięć czwarta były przed Centrum Kultury Sim City, gdzie odbywał się casting.
- To co robimy? - spytała niepewnym głosem Alicja.
- Jak to co? Wchodzimy!
Nabór modelek odbywał się na 12 piętrze, więc Ala i Kasia musiały wjechać windą. W poczekalni były dokładnie o godzinie szesnastej. Kobiety usiadły na krzesłach. Do poczekalni weszła gruba kobieta.
- Witam drogie panie - powiedziała donośnym głosem - jestem główną jurorką. Nasz pracownik będzie mówił kto po kolei ma wchodzić do sali. Dziękuję za uwagę. Panie Tomaszu!!!

Za chwilę na korytarz przyszedł pewien mężczyzna.
"O, nie!" - pomyślała sobie Alicja "To przecież ten facet od ulotek!"
Jurorka weszła do sali z wielkim hukiem zamykając drzwi.
- Jak takie babsko może się znać na modelkach, co? A więc jako pierwsza może ta pani blond, o tak, pani.
Do sali weszła piękna blondynka o błękitnych oczach.
- Niech panie pozwolą, że pójdę do łazienki - oznajmił znany już Alicji pan Tomasz.
Czerwonowłosa kandydatka podeszła do Kasi.
- Cześć.
- Witam.
- Ooo, patrzta ją! Cha, cha, cha! Ciekawe kto jej strzelił taki makijaż! I do tego ta niewyparzona morda...
- Zamknij się! - krzyknęła zła Alicja.
- O, brawo! Przyjaciółeczka naszej pokraki! Cha, cha, cha! Chcesz się bić, mała?

Ostatnio edytowane przez anonim : 14.09.2005 - 15:33
  Odpowiedź z Cytatem