View Single Post
stare 07.01.2010, 16:31   #20
Astrid88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Aktualnie gram rodzinką która początkowo miała model 2+3 (rodzice, dziewczynka w wieku szkolnym i dwoje bliźniaczych chłopców w wieku małego dziecka). Gdy najmłodsza dwójka osiągnęła wiek nastoletni a ich starsza siostra znalazła męża i wyprowadziła się zdecydowałam ,że czas zapełnić jej pusty pokój. Urodziły się kolejne bliźnięta, 2 dziewczynki. Kilka simowych dni później u najstarszej simki z rodzeństwa zaistniała identyczna sytuacja: bliźnięta, 2 dziewczynki. Gdy bliźniaczy chłopcy osiągnęli wiek młodego dorosłego jeden z nich znalazł żonę i wyprowadził się, niedługo później urodził mu się synek. Drugi z bliźniaków został w domu aby szkolić swoje umiejętności (mam zamiar niedługo wyprowadzić go i grać nim jako aktywną rodziną). Teraz szczęśliwi dziadkowie zbliżają się do wieku emeryta, mieszkający z nimi syn ma narzeczoną i lada dzień wyprowadzę go do innego domu i zacznę nim i jego nową małżonką grać. Bliźniaczki osiągnęły wiek nastoletni, to sama za parę dni czeka córki najstarszej siostry która de facto spodziewa się kolejnego dziecka. Zgodnie z przewidywaniami dziadka (kariera medyczna) ma to być synek. Syn drugiego z ich synów-bliźniaków osiągnął wiek małego dziecka i jest brzydki jak noc, mam nadzieję ,że z tego wyrośnie tym bardziej, że i jego matka jest ciężarna i również ona zdaniem dziadka spodziewa się syna. Mnożą się jak króliki normalnie. Zaczynam się martwić, że przyszłe pokolenia będą miały problem ze znalezieniem w mieście partnera który nie byłby z nimi spokrewniony.
  Odpowiedź z Cytatem