View Single Post
stare 29.12.2014, 13:54   #73
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w regulaminie i na forum

Cytat:
Dozwolone jest ocenianie prac za pomocą punktów reputacji w działach Zdjęcia z gry oraz Nasza Twórczość. Ocenianie wszelkich prac poza tymi działami jest zakazane.
Mijacie się trochę z celem...

Powiedzmy, że ktoś opisał w tym temacie losy eaxisowej rodzinki, którą zaczął grać. Ja to przeczytałam, spodobało mi się, ale sama gram swoimi własnymi rodzinkami i napisanie posta "Nick_usera - fajna historia! W życiu nie wpadłabym na to, żeby tak poprowadzić ich losy bla bla bla..." poskutkowałoby warnem, bo nie wniosłabym swoją wypowiedzią nic do tematu. "Lajka" też dać nie mogę, bo regulamin tego zabrania (a byłej moderatorce trochę nie wypada zbierać punktów z ostrzeżeń ). Pozostaje mi wyrażenie swojej opinii na profilu albo na PM - tylko po co mam zaśmiecać komuś skrzynkę/profil takim krótkim, dotyczącym GRY komentarzem? Od tego powinna być część "simowa" forum. Albo właśnie lajki.

Droga administracjo, co powinnam zrobić w tej sytuacji?

A, motyka jest nadal adminem wg regulaminu.

Cytat:
Administracja zastrzega sobie prawo do odjęcia punktu bądź ukarania użytkownika, który go nadał, jeśli uzna, że punkt jest przyznany bez sensu, mimo, ze nie złamał żadnego punktu regulaminu lub nie mieści się w jego ramach.
MIMO_ŻE. Tam nigdy nie było przecinka
Ten punkt mnie trochę martwi... Lepiej zaopatrzę się w popcorn na przyszłość xD

Ostatnio edytowane przez Liv : 29.12.2014 - 14:02
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem