View Single Post
stare 26.08.2011, 15:43   #42
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Od narodzin do śmierci/opowiadamy jak sobie gramy

Oto historie mojej najnowszej rodziny. Zadomowiła się ona w jednym osiedlu z placem zabaw w Jaskini Pokrzyku. Mieszka tu w zasadzie kilka rodzin, a każda z nich żyje pełnią życia.

Oto jedna z córek Gąsków, bo tak nazywa się tak rodzina - Julia.



Jest to radosna i wesoła dziewczynka, która kocha wychodzić na plac zabaw i spędza tam nieomal cały dzień.

Drugim ich dzieckim jest Wiktoria, inna odmiana Julii, tyle, że lubi bardziej od Julii towarzystwo innych dzieciaków z osiedla.

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/screenshotyos.png/][/URL]

A ich trzecim dzieckiem jest Szymek, kolejne dziecko żyjące pełnią życia.



Wiktoria, gdy tylko poszła na plac zabaw, zauważyła tam chłopca w jej wieku. Dzieci od razu się polubiły i zaczęły się razem bawić (chłopiec ma na imię Ludwik Kraśko)



Julia natomiast pokochała zabawę na zjeżdżalni.



Wkrótce i ona zaprzyjaźniła się z Asią, kolejną dziewczynką ze swojego osiedla, a ponieważ Asia miała piłkę, miały się czym pobawić.



Natomiast Wiktoria postanowiła opznać bliżej Ludwika. Od razu się zaprzyjażnili. Chwilę później, Ludwik popisał się przed Wiktorią swoją umiejętnością robienia gwiazdy.



Czas na matulę dzieci. Poznała właśnie mamę Asi - Kamilę, a w międzyczasie tata zadzwonił po dyrektora. Rodzina wróciła do domu, a rodzice okazali sobie miłość.




c.d.n.

Część druga

Dzieci trafiły do prywatnej szkoły. Na następny dzień, ich mam postanowiła stać się pianistką



Lekcjeeee...




cdn, bo nie chce mi się wklejać sporej ilości zdjęć.

Ostatnio edytowane przez Arisane : 27.08.2011 - 13:20
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem