View Single Post
stare 04.03.2015, 17:28   #19
Sovillian
 
Avatar Sovillian
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 69
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Przede wszystkim jak już wcześniej było wspomniane ciemność w pomieszczeniach i te żółte odcienie np. zasłon - a niby są białe. Bardzo drażni mnie też zanikanie drzew, nieraz znalazłam sobie fajną scenerię dla sesji zdjęciowej, a drzew nie widać (i to nawet na dużą odległość). Znalazłam na to mod, ale niestety na te wielkie drzewa nie działa. O ile się nie mylę w poprzednich częściach a trybie tab kamery obiekty nie zanikały, tu niestety tak nie działa. Poza tym czasami simy dostają zmuły i nie chcą nic sprzątać, biorą talerze i odkładają je w inne miejsce. Zwłaszcza jak jest dużo garów po jakiejś imprezie. Sama imprezy też mnie denerwują. Np. taki ślub - chciałoby się zdobyć złoty medal, ale czasami graniczy to z cudem, zwłaszcza jak simy do niektórych czynności zabierają się pięć lat, albo nie chcą przestać. Nieraz do pracy się spóźniły bo nie chciały przestać wykonywać czynności, które anulowałam. No i prześladowanie ;D Jeden sim sąsiad (i do tego przyjaciel) tak się mojej simki uczepił, że przychodził codzienne po co najmniej 5-6 razy. Czasami pukał, a czasami stał przed domem i po prostu gapił mi się bezczelnie w okna ;p
Sovillian jest offline   Odpowiedź z Cytatem