View Single Post
stare 09.09.2017, 14:23   #1
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Björk odchodzi

BJÖRK OPUSZCZA ZAŁOGĘ THESIMS.PL



***Z żalem musimy zawiadomić, iż po ponad dziewięciu latach działalności na forum, Björk zdecydowała się zrezygnować z tytułu głównego administratora i odejść z załogi forum.thesims.pl oraz SimsWeb.PL.

***Björk była najdłużej działającym moderatorem, a później administratorem forum. Zaledwie w rok po zarejestrowaniu, w dniu 9 listopada 2008 roku Oazis nadała jej prawa super moderatora, natomiast 18 maja 2009 roku awansowała do rangi administratora. Pilnowała porządku jeszcze gdy reszta z obecnej załogi była tylko zwykłymi, irytującymi użytkownikami, którzy łatwo dostawali ostrzeżenia (a także bany ). Sądzę, że nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że to dzięki Björk nasze forum tak długo się utrzymało jako jedno z największych społeczności The Sims w Polsce. To dzięki niej forum odzyskało dawną świetność, gdy uno musiał zrezygnować z dalszego wspierania serwera, a Shooters.pl pozostawiło nas byśmy sami upadli. Björk znana była nam jako admin-kumpel. Zawsze łagodziła spory i starała się znaleźć balans między porządkiem a miłą atmosferą. Gdy powstawały wszelkie kłótnie (słynne "gównoburze"), zawsze pierwsza podawała pomocną dłoń tym użytkownikom, którzy czuli się pokrzywdzeni aktywnością nazbyt uporczywej moderacji. Krótko mówiąc, działalność Björk na naszym forum była najdłuższa, najbardziej owocna, najlepsza.
***Tym bardziej więc jestem zasmucony i zaniepokojony tą decyzją. Wydaje mi się, że odejście Björk zamyka pewien okres w dziejach historii forum. Wraz z Björk żegnamy epokę renesansu TheSims.PL. Przed nami pozostaje już tylko niepewna przyszłość i ciemne chmury na horyzoncie.

***Od siebie jeszcze dodam, że krótki okres, gdy pracowałem z Björk, był z pewnością moim najprzyjemniejszym z całego pobytu na forum. Gdy potrzebowałem jakiejkolwiek pomocy, zawsze mi była udzielana. Razem też myśleliśmy nad najróżniejszymi sposobami na ożywienie forum i naprawę wielu funkcji, które ze względu na brak konserwacji z biegiem czasu przestały poprawnie działać. Nasza współpraca tchnęła w przestarzałe już forum pewien powiew świeżości (naprawiony edytor tekstu, nowa szata graficzna, opcja polubień itp.). W tym miejscu chciałbym podziękować Björk za wszystko, co zrobiła dla mnie i forum.thesims.pl oraz życzę wszystkiego dobrego i wielu sukcesów w przyszłości.
***

Ostatnio edytowane przez Caesum : 09.09.2017 - 15:25
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.