View Single Post
stare 04.03.2013, 21:15   #9
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19] - KOMENTARZE

Naprawdę się cieszę że nasza gazetka wciąż funkcjonuje i jest dopracowana jak nigdy dotąd, a jednocześnie żałuje że inne obowiązki wykluczyły mnie z grona redaktorów ale ale po kolei: świetna oprawa graficzna, to pierwsze co rzuciło mi się w oczy. Dział 'Polecane' powinien być znaczne obszerniejszy! Może się czepiam, ale logo działu zawiera logo TS3 a dodatki są chyba tylko do TS2 co może być mylące. Kolejny dział o mieszkaniach jest również przyjemnie i przystępnie napisany. 'Trudne sprawy' to chyba cos na kształt mojego kącika, hehe, więc od krytyki się powstrzymam, bo wiem ile sama wkładałam pracy w pisanie takich felietonów. Dział o kulturze- filmy krótko zwięźle i na temat, ale czemu wszystkie książki są z jednego, w dodatku niezbyt ambitnego gatunku? Jeżeli chodzi o sprawy forum to niewiele już wiem na ten temat, ale uważam, że fotostory użytkowników powinny być dokładniej opisane, nawet jeżeli przez to ukazałoby się mniej pozycji, wygląda to strasznie 'po łebkach' 'Świat w pigułce' czytałam z przyjemnością, no i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, których nie wiedziałam o Trójkącie Bermudzkim, jeżeli tekst nie jest żywcem skopiowany z innego źródła to brawo dla autorki na nowinkach technicznych się nie znam, ale ranking nicków jeszcze bardziej uświadamia mi, że całkiem wypadłam z życia forum
Podsumowując- widać wiele pracy w tym numerze, całość interesująca, pełna świeżych pomysłów życzę powodzenia w następnych numerach!
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline