View Single Post
stare 24.10.2004, 11:50   #16
Moonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja gram tylko w Miłowie i to w zasadzie tylko rodziną Kaliente, a ich losy potoczyły się następująco:
Dina zaszła w ciążę z Mortimerem, ale mieszkała razem z Niną, aż urodziła małego Dina. Następnie Mortimer wziął ślub z Diną. Nina znalazła sobie nowego faceta (stworzonego przeze mnie), któremu wcześniej umarła żona i pobrali się. Urodziła im się czwórka dzieci: Diana, Paris, Daniel (teraz jest dzieckiem w wieku skzolnym i wygląda jak Usher, serio) i właśnie urodził im się mały David. Kasandra Ćwir jest w ciąży z Donem, a Mortimer podejrzał jak Dina i Don flirtują i zerwał z Diną. Dina odeszła, a jej synek Din (który nadal jest niemowlęciem, chociaż urodził się przed Dianą i Paris, które są już nastolatkami ). Teraz Mortimer czeka na powrót Majki
A tak swoją drogą, czy jest możliwe, żeby siostry, nie bliźniaczki, były identyczne? Bo u mnie Diana jest o 5 simowych dni starsza od Paris i kiedy ta druga wchodzi w następny etap zycia, staje się taka sama jak jej siostra, kiedy była w tym wieku. Dziwne
  Odpowiedź z Cytatem