View Single Post
stare 13.09.2013, 13:47   #2
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Gra o Miłość

Cytat:
obserwował piękną pasażerkę w wstecznym lusterku.
We wstecznym lusterku.
Cytat:
odpowiedziała Victoria, grzebiąc w torebce
Zgubiony przecinek.
Cytat:
Zdawało mu się, że pamięta delikatną twarz. Pamięta to spojrzenie i niewinne ruchy warg.
Pozbyłbym się jednego z dwóch.
Cytat:
stawiać czoło przeciwnością i martwić się o rozstępy
Przeciwnościom.
---

Cytat:
Zdawało mu się, że pamięta tą delikatną twarz.
No czy taka delikatna to ja nie wiem. Za to z pewnością wygląda na pomarszczoną. Nie wiem, czy to wina samej gry, czy raczej tylko skinu, ale na niektórych zdjęciach wygląda na jakieś 50/60 lat. Chyba, że to było zamierzone. Mężczyzna za to wygląda bardzo dobrze. Aż dziw, że jest z trójki.

Pierwsze i czwarte zdjęcie bardzo ładne, reszta już trochę mniej. Ogólnie nie podoba mi się w nich to, że wyglądają, jakbyś nie mógł się zdecydować na styl. Podobnie też w ostatnim zdjęciu nie podoba mi się to, że chociaż wg opisu jest mróz, na samym zdjęciu dominuje żółty i pomarańczowy, które dają wrażenie gorąca(a poza tym nie są zbyt twarzowe).

W tekście przyczepiłbym się jedynie tej ogromnej ilości przerw między akapitami. Po co? Tekst wcale dzięki temu większy nie jest, a moim zdaniem jedynie przeszkadza to w czytaniu. Do tego moim zdaniem starasz się nadmiernie upiększyć tekst i chociaż przeważnie jest to na plus, potrafią pojawić się takie ciekawostki jak:
Cytat:
Fala zimna uderzyła ją jak atakujący tygrys w dzikiej dżungli, jednak stawiła mu opór.
Gdzie porównanie jest moim zdaniem nietrafione, ponieważ tygrys raczej kojarzy się z ciepłymi krajami.

Lub:
Cytat:
Gdy brunetka oddaliła się kilkaset metrów taksówkarz odpalił samochód.
Gdzie to kilkaset metrów brzmi zupełnie, jakby taksówkarz mierzył odległość między Victorią a samochodem.

Poza tym nie jest źle, choć stanowczo za mało tekstu, żeby wyrobić sobie zdanie. Z pewnością interesuje mnie co będzie dalej. Z tekstu wiemy jedynie, że poszła do katedry, a to daje różne możliwości(Ślub? Pogrzeb? Cotygodniowa msza?). Czekam na następny odcinek.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 13.09.2013 - 13:50
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem