View Single Post
stare 13.09.2013, 15:31   #7
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Gra o Miłość

Kurczę, ale fajnie, że już tyle komentarzy Zapomniałem jakie to wspaniałe uczucie

Błędy no są, bo całość nie jest pisana w jakimś szczególnym skupieniu. Oczywiście mógłbym rozbudować opisy i zrobić wszystko bardziej literackie, ale to FS będzie nieco w innym stylu od tego, co pisałem poprzednio. Odrobina kiczu plus jakaś zawiła intryga = moje nowe FS

Co do ostatniego zdjęcia to faktycznie, przesadziłem Pod wieczór je podmienię.

Caesum

Cytat:
No czy taka delikatna to ja nie wiem. Za to z pewnością wygląda na pomarszczoną. Nie wiem, czy to wina samej gry, czy raczej tylko skinu, ale na niektórych zdjęciach wygląda na jakieś 50/60 lat. Chyba, że to było zamierzone. Mężczyzna za to wygląda bardzo dobrze. Aż dziw, że jest z trójki.
Z wiekiem to akurat trafiłeś Ona nie jest już taka młoda Co do kontrastu to jest to celowe - ona z tych wyższych sfera, ładna, jasna buzia On - ciemna, pomarszczona, niewyraźna i zarobiona twarzucha A co do delikatności - jakbyś się zakochał w 80-letniej babci do dla Ciebie jej twarz też byłaby delikatna

Cytat:
W tekście przyczepiłbym się jedynie tej ogromnej ilości przerw między akapitami. Po co?
Nie chodziło mi o to, żeby go wizualnie wydłużyć, tylko żeby było przejrzyście. Ja osobiście nie lubią takich wielkich klocków z tekstem i tego się będę trzymał

Cytat:
Gdzie porównanie jest moim zdaniem nietrafione, ponieważ tygrys raczej kojarzy się z ciepłymi krajami.
Nie traktujcie tego zbyt poważnie. To porównanie właśnie miało podpadać pod dość nielogiczne i przesadzone Widocznie - jeszcze za mało

Cytat:
Gdzie to kilkaset metrów brzmi zupełnie, jakby taksówkarz mierzył odległość między Victorią a samochodem.
No nie wiem, ale chyba każdy normalny człowiek z jakimś minimum percepcji przestrzeni jest w stanie stwierdzić ile to jest kilkaset metrów

Liv

Cytat:
Wgl widząc, że FS o takim chwytliwym, uroczym tytule jest Twoje, wybuchnęłam śmiechem xDD A wcześniej krzyknęłam chyba "No nieeeeeeeeeeee!!!"
Właśnie takie były moje oczekiwania

Cytat:
Od zawsze lubiłam Twoje FS, uważałam je za jedne z lepszych na tym forum i martwiłam się, bo były poważną konkurencją dla moich opowiastek.
W tym dziale chyba nie ma takiego czegoś jak konkurencja. Jak ktoś czyta, to czyta dużo, niezależnie od tego ile by tego było

Cytat:
Brzmi fajnie, ale szkoda, że zakończy się jak zawsze - niedługo zaczynamy rok akademicki i nie będzie czasu na pisanie. Ja swoje FS i tak czy siak zakończę, bo ja to ja, ale z Twojego powodu to serio jest mi przykro ;( W głowie genialne pomysły, ale nigdy do końca niezrealizowane
Hah, to mi też jest przykro Taki słomiany zapał, ale co zrobić Tym razem chce się postarać, specjalnie nie narzuciłem sobie jakiegoś wysokiego stylu tylko taką luźniejszą opowiastkę, co bym mógł sobie tak dla zabawy popisać

ruda

Cytat:
Dlatego powiem tak... Jeśli nie walniesz tym FS w ciągu najbliższych trzech miesięcy, obiecuję wszystko przeczytać i zostawić Ci bardzo długi komentarz.
Trzy miesiące powiadasz... nawet jeżeli skończę to FS to pewnie nie będzie tyle trwało Ale trzymam za słowo

Searle

Dzięki za miłe słowo!

redmoon

Cytat:
No, na start - za dużo zdjęć, za mało tekstu. To równie dobrze mógłby być komiks. Jeśli to poprawisz - będę z chęcią czytać.
A to już zależy jak ktoś pojmuje termin FOTOstory Ale w sumie to mi na rękę - mniej zdjęć, mniej roboty

Edit: Stwierdziłem, że muszę to jednak Wam napisać FS planuję zrobić w takim stylu, że odcinki będą krótkie, wypuszczane seriami dzień po dniu. Nie wiem na ile mi to wyjdzie , mam już napisane xx odcinków - uznałbym to za pierwszą serię i jeżeli by się podobało, to można by pomyśleć co dalej
__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 13.09.2013 - 15:36
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem