View Single Post
stare 08.03.2015, 19:02   #2
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,097
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Tiamaranta

Witaj w dziale Fotostory! Z dużym odzewem może być problem, ale aż tak srogo to raczej nikt nie krytykuje, więc spokojnie.

Cytat:
Wieść, że ich córka pracuję w bibliotece zamiast studiować, złamała bym im serce.
pracuje, złamałaby
Cytat:
- Cóż na to poradzę, jesteśmy tylko biednymi studentkami, które nie stać na remont.
Myślę, że których brzmiałoby lepiej.
Cytat:
Rodzice byli z niej dumni i ponad to nie obawiali się
ponadto
Cytat:
Usiadły przed nie rozpalonym kominkiem zajęte rozmyślanie
nierozpalonym [+ ucięłaś "m" w ostatnim wyrazie]
Cytat:
- W porządku, myślę, że mogę poświęcić ci chwi… - w tym momencie przerwał jej.
Brakuje czerwonego przecinka.

Oprócz wymienionych błędów znalazłam też parę literówek/braków "ogonków", ale tego już nie wklejałam.

Zdjęć się nie czepiam, naprawdę mi się podobają. Główna bohaterka bardzo ładna jak na czwórkową simkę (jestem trochę uprzedzona do grafiki tej części gry), fajnie wychodzi na fotkach.

Jak ta Rebecca ściemnia rodzicom Przeczuwam, że prędzej czy później wszystko i tak się wyda. Ten typek z biblioteki na pewno będzie jakimś czarnym charakterem, mogłaś nie dawać nam tej informacji tak od razu Ale przynajmniej jeszcze nie wiadomo, o co dokładnie chodzi. Podejrzewam, że opowiadanie będzie utrzymane w klimatach fantasy - dziwny, pojawiający się znikąd chłopak i jeszcze ten tytuł! Oryginalny, ciekawi mnie, co to jest XDD
Czekam na kolejną część i życzę weny.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem