View Single Post
stare 20.04.2015, 19:27   #1
einsamkeit
 
Zarejestrowany: 20.04.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Ciągły poród

Witam.
Zasadniczy problem z grą jest taki, że moja simka, będąc w ciąży, zachowuje się dosłownie jak królik. Nieważne, czy ją wysyłam do szpitala, czy każę jej rodzić w domu (sprawdziłam tę drugą opcję tylko po to, żeby przekonać się, że też nie działa), kończy się na tym, że:
1) W szpitalu rodzi dziecko -> wzywa opiekunkę -> wychodzi -> okrąża szpital -> rodzi dziecko -> wzywa opiekunkę... I tak w kółko, non stop. Nie mogę przerwać akcji, nie mogę tego wyłączyć kompletnie.
2) W domu dzieje się praktycznie to samo. Wiecznie sterczy w miejscu, łapie się za brzuch i jęczy, co parę sekund pojawia się kolejne dziecko. Tego też nie mogę wyłączyć, zastopować (mogę tylko wpisać w konsoli quit)

Wszystko to prowadzi do tego, że gdy rodzi się 8 dzieci, ona i ojciec dziecka znikają z belki rodziny - są same niemowlęta, które zresztą nie są w ogóle widoczne. Są tylko pustymi zielonymi kwadratami po lewej stronie. Co gorsza, te kwadraty się zmieniają. I zamiast np. ośmiorga dzieci jest dziewięcioro, ale to dziewiąte zastąpiło pierwsze z ośmiorga, więc się też non stop zamieniają...

http://i59.************/f3aqvt.jpg
(wyłączałam już grę, ale zdążyłam jeszcze zrobić screena, stąd taki efekt jaki jest)

http://i60.************/21q8p4.jpg
(to już z innej gry, ale też tą samą rodziną, kiedy próbowałam jakoś ogarnąć ten błąd - jak widać, rodziców już nie ma).

Nie wie ktoś może, co mogło spowodować ten problem i go naprawić? Wcześniej ta wspomniana matka w ogóle nie była widoczna (wracała z mężem ze studiów, on wrócił do domu, ona zabugowała się gdzieś w okolicy i dopiero po przeprowadzce mi się udało ją jakoś ogarnąć)...

Podobnego tematu nie widziałam - jeśli był już taki, to z góry przepraszam.


@CH: za duże zdjęcia!

Ostatnio edytowane przez Charionette : 20.04.2015 - 19:42
einsamkeit jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.