View Single Post
stare 02.05.2007, 12:54   #1
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Jak zrobić by sim miał pełne umiejętności lub zaspokojone potrzeby

Pokaże wa teraz mały trik jak sprawić by sim miał zaspokojone potrzeby .
Zaczynamy.

Jeśli macie włączony kod boolprop testingcheatsenabled true i byliście na parceli publicznej(w sklepie czy gdzieś poza domem) to klikacie na potrzeby tak żeby wam sie wszystkie potrzeby sima wyświetliły, np: głód,higiena,towarzystwo itp. Weśmy na przykład ten mały paseczek nad którym pisze higiena.Ten paseczek jest powiedzmy cały zamalowany na czerwono, a my tego niechcemy, więc na połowie tego paseczka klikacie myszką.I tam gdzie klikneliście to do tąd bedzie zamalowane na zielono.I gotowe! Możecie sobie uzupełaniać higiene,głód,energię i inne potrzeby


A teraz co zrobić żeby sim miał wieksze umiejętności

Klikacie tam gdzie pokarzą wam sie wszystkie umiejętności sima takie jak: gotowanie,sprzątanie,kondycja,haryzma itp.
Jeśli chcecie miec wszystkie punkty np. z gotowania, to robicie tak:
Klikacie na 1 prostokącik(czy co tam innego) i trzymając myszke cały czas na tym prostokąciku,przeciągacie myszką do końca aż wszystkie te znaczki będą na jasnoniebiesko
Gotowe!Macie umiejętności gotowania sima na maxa.Możecie zrobić tak także z zwiazkami i zainteresowaniami sima.

Sory że niema screenów ale wydaje mi sie że do tego chyba screeny niepotrzebne.
I jeszcze jedno: Niewiem czy to działa na The Sims 2 bo jeszcze nie testowałam ale wiem że działało mi na zwykłych The Sims.
Myśle że się wam przyda

Ostatnio edytowane przez Caesum : 12.08.2023 - 00:44
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.