View Single Post
stare 10.10.2014, 19:17   #13
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Cool Odp: Historia Lila - mała zmiana.

Dziękuję za [wszystkie] pozytywne komentarze. To niestety już ostatnie zdjęcia z rodziny Anki, ponieważ po prostu jestem bardzo leniwa... Narazie dam te, które zrobiłam do tej pory.

Po swojej małej metamorfozie Liliana została przyjęta do Tajnego Stowarzyszenia, którego siedziba miała nazwę Stowarzyszenie NP.



Porozglądała się po tym jednopiętrowym budynku z piwnicą przez parę, chwil, aż zobaczyła pewnego przystojnego (hm, według mnie taki nie był) studenta.



Spróbowała z nim troszkę poflirtować, ale odrzucał jej (końskie) zaloty ;// Następne przygody Lila zobaczycie w następnym poście


Zajrzyjmy trochę do brata Liliany, Zenka. Udało mu się zaprzyjaźnić z [nie] wesołą krówką przychodzącą do jego domu. Gdy [on] zaczęła go uwodzić, z łatwością poddał się jej zalotom (czyżby Zenek był gejem? o.O)...







Jednak romansik nie trwał długo. Następnego wieczoru podczas imprezy krówka (a może raczej krówek xD) zaczęła [lub zaczął, jak kto woli] znudziła się biednym Zenkiem i zabrała się za jego siostrę. Lila kompletnie nie wiedziała o co temu zwierzu chodzi, więc odepchnęła go [albo ją, sama nie wiem]. Ale mimo tego Zenek i tak jest na nią wściekły.


Bartłomiej wykopał mapę do Cienistej Pagody, więc wszyscy staruszkowie udali się tam. Spotkali mędrca, który nauczył ich Smoczej Legendy i zniknął.



















A tutaj Bartuś i Zenek (już na studiach) jak opowiadają tę legendę. Przedstawię wszystkie postacie na tym zdjęciu poniżej =)
Bartłomiej Wielka Stopa to te siwe yeti. Ten staruszek w blond czuprynce i fioletowej piżamie to Brent Malfoy. Sługus płci żeńskiej to oczywiście Pinki Paj. Kosmita w kimonie, (albo szlafroku, jak ja mawiam) to Kleryk II Malfoy. Starsza pani w brązowych włosach to Ariana Malfoy. A drugi dziadek w jasnoniebieskiej piżamce to Dżast In Malfoy





Niestety po powrocie z wioski Bartłomiej i Brent zmarli ze starości. Oto groby wszystkich zmarłych członków rodziny.



Oczywiście podczas wizyty Kleryka na cmentarzu musiały się zlecieć dwie złe wiedźmy. Jedna kosmitę polubiła, druga nie... Przeszkadzała im tylko w siedzeniu na twardym betonie >.<



A to zdjęcie wstępne do tego, co będzie za tydzień, już tylko o Lilianie.



Pozdrawiam
__________________
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem