View Single Post
stare 15.09.2013, 14:56   #16
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Gra o Miłość

Diana

Cytat:
Łał, trzyma w napięciu
Dzięki Mam nadzieję, że będzie takich więcej

Cytat:
Ale to dobrze, wolę krótkie a często dodawane odcinki, niż długie pojawiające się raz na sto lat.
High five! No i dzięki za poświęcony temu czas

WhiteSugar

Cytat:
Trochę mi się to kojarzy z serialem "Gotowe na Wszystko" nie wiem czemu o.O
Może przed ten list? Oczywiście nie sugerowałem się w żaden sposób serialem, ale wiadomo, jak się obejrzało 8 sezonów to tak to jakoś tkwi w podświadomości

Dzięki za komentarz i postaram się tego nie zmarnować

Caesum

Cytat:
Skoro masz już napisane x odcinków, może sklej po dwa w jedno, żeby tekstu było po prostu więcej?
Ale wtedy nikomu nie chciało by się tego czytac, tym bardziej, że założyłem sobie inną formę "wystawiania" tego FS niż to było przyjęte do tej pory. Nie wiem czy to się sprawdzi, ale chcę spróbować. Zawsze mogę przejść na tryb bardziej normalny - dłuższe odcinki nieco rzadziej. Nie oczekuję od nikogo komentowania każdego odcinka z osobna jeżeliby wychodziły one codziennie lub co dwa dni. Jeżeli ktoś woli większą ilość tekstu przyswoić sobie na raz, niech przeczyta pod rząd 3 odc A kto woli czytać małymi częściami - no to jak znalazł takie FS

Twoje uwagi są dla mnie bardzo cenne, ale pozwól mi trochę poeksperymentować. Ja w tym dziale utworzyłem już naprawdę dużo tematów i każdy wie, jak to się skończyło Może wreszcie trafię na odpowiednią dla mnie formę? Oczywiście musi być też ona odpowiednia dla Was, bo inaczej to by było bez sensu. Pożyjemy, zobaczymy Dzięki za komentarz.

Yuki

Cytat:
Rozumiem, że na razie pewnie się rozkręcasz, a odcinki z dwoma, trzema zdjęciami byłyby nużące, ale mówię to tylko na przyszłość
Ale pod jakim względem nużące? Że ich jest za mało, albo są podobne? No co ja poradzę, jak w jednym odcinku mieści mi się tylko jedna scena A co do długości to jak napisałem już wyżej do Caesuma - póki co zadecydowałem zostać przy aktualnej formie częstych, ale krótkich odcinków. Jeżeli coś zmieni, to wszystkich poinformuję

Cytat:
Może lepiej by było część sytuacji opisać z perspektywy kobiety, a część z mężczyzny, jednak jako dwa następujące po sobie fragmenty? Urozmaiciło by to tekst i odjęło trochę tego chaosu.
Faktycznie, masz rację, jak na sam początek trochę zbyt chaotycznie. Ale nie chciałem marnować czasu czytelnika, no to od razu przeszedłem do rzeczy i za jednym razem załatwiłem dwóch bohaterów

Cytat:
Opisy. Zarówno zachowań bohaterów jak i przyrody, obiektów, budynków. Nie powiem, aby powalały, są dość przeciętne, brakuje im finezji.
Wiem, są oszczędne. I to bardzo. Ale takie miałby byc. Nie chodzi o to, że nie umiem skonstruować normalnego, opisowego akapitu, tylko najzwyczajniej nie miało tutaj takich być. Jest napisane wszystko co potrzebne do ogarnięcia fabuły i nic poza tym.

Cytat:
Jeszcze jedna kwestia - uczucia, które wydają się omijać bohaterkę szerokim łukiem.
Ahahha, dobrze to ujęłaś Do tego faktycznie przyłożę większą wagę

Dzięki za wyczerpujący komentarz

Senoy

Aniołek, prawda?

Dzięki za taki bardzo miły komentarz Uwielbiam wątki kryminalne i wepchnę to wszędzie Podobnie jak zawiłe historie miłosne (moje dotychczasowe nie były tak zawiłe, bo żadne FS nie przetrwało próby czasu ) ale tutaj ma się to zmienić

Cytat:
W ten sposób tworzysz kompletne dzieło.
Ojej Chyba sobie to wydrukuję i przykleja do ekranu Dzięki za komentarz!

Nowy odcinek wstawię dziś wieczorem lub jutro po południu
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem