View Single Post
stare 07.08.2011, 12:01   #7
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Ja grywam w dwójkę z powodów, które już wymienili moi poprzednicy (choć przyznam, że trójka ma swoje zalety). No i jest jeszcze jeden powód - tworzenie dodatków do dwójki. W tym przypadku EA udostępniła graczom nieco narzędzi - choćby Warsztat. Łatwo też w dwójce zainstalować dodatki z neta (nie od EA), z kolei w trójce jest dużo grzebania, a przed instalacją aktualizacji trzeba je przenosić w inne miejsce :/
Plus - błędy, brakujące animacje i interakcje w trójce. OK, przyznam, trójka ma potencjał. Ale to za mało. Wypuszczają mocno niedopracowaną grę (czyli, można powiedzieć, produkt niepełnowartościowy) i chcą za to pełnej ceny. I te akcesoria... A ja narzekałam na dwójkowe - jednak nie ma co porównywać, nawet dwójkowe akcesoria oferują więcej.
I jeszcze wzmianka o jedynce - ja niestety, podobnie jak Liv, nie bardzo potrafię już do niej wrócić, choć mam do tej gry duży szacunek. Przyzwyczaiłam się do pewnych wygód, oferowanych przez dwójkę. Czasem jeszcze popykam... ale niestarzejący się Simowie i niedorastające dzieci sprawiają, że nie mam pomysłu na dalszą grę
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem