View Single Post
stare 01.05.2012, 08:10   #52
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Damy Radę...?

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Odcinek jest świetny. Nie wiem, czy w rozmowie Radka z Jarkiem celowo podsunąłeś nam wskazówkę (w takim trochę hollywoodzkim stylu) co do tożsamości zabójcy, czy to znów ta Twoja "zmyłka autora", mająca odwrócić uwagę od prawdziwego mordercy. Stawiam na to drugie, bo to by było za proste, a na to sobie nie pozwolisz Tak czy siak, ja na tę chwilę obstawiam dwie osoby (i nie jest to F.), w zależności od opcji, a która z nich jest winna, czas pokaże. Na razie jednak nie będę zdradzać swoich podejrzeń. :>
Pewnie już wszyscy wiedzą, kto to jest, ale celem tego FS nie jest ujawnianie wszystkich tajemnic na końcu
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Kamil... Kompletnie mu nie ufam. Wziął się tak nagle, znikąd, nic o nim nie wiadomo. Popieram Sylwię (ta babka jest boska!) w jej podejrzeniach i sprawdzaniu gościa. Coś mi się wydaje, że Kamil okaże się czarnym charakterem... A Tomek, ehh... Niech go już ktoś zaciągnie na odwyk, szkoda chłopa... ;/ Skoro uśmiecha się już na sam widok pełnej flaszki, to jest z nim bardzo, bardzo źle. ;/ Ciekawe, co zrobi ten nasz Kamilek, gdy Czechowski urżnie się do nieprzytomności... Opuści mieszkanie, czy zrobi małego "rentgena"?
Kamil nie bez powodu przyczepił się do Tomka, ale o tym później Cieszę sie, że Sylwia jest tak uwielbiana, chociaż jedna postać mi wyszła
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Bardzo podoba mi się sposób, w jaki opisałeś kłótnię Przemka z żoną. Kolejny raz dialog wyszedł Ci mistrzowsko. Jest tak naturalny, że miałam wrażenie, iż przysłuchuję się prawdziwej kłótni. ŚWIETNIE. Współczuję obojgu małżonkom, ale chyba trochę bardziej Annie - bo czuje się zaniedbywana przez męża, zsunięta na drugi plan. To boli, gdy ma się poczucie, ze jest się mniej ważną niż praca i przyjaciele. Ale Przemkowi też nie jest łatwo, przecież kocha swoją rodzinę. Koniecznie muszą znaleźć jakieś rozwiązanie, bo ich związek długo nie pociągnie, jeśli sytuacja się nie zmieni.
Jeju, chyba przesadzasz z tymi pochwałami Niemniej cieszę się i mogę zdradzić, że ich sytuacja będzie miała wpływ także na zakończenie FS
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Zdjęcia - są po prostu fantastyczne. No ale czego innego się spodziewać spod znaku "Rudzielca". Ta dziewczyna jest nie do pobicia.
Wiadomo, pracuję z najlepszymi Mam nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy Rudzielcu, bo chciałbym coś jeszcze pokazać na tym forum xD

Cytat:
Napisał Silver Zobacz post
Hmmm... podejrzana sprawa. Jest tyle "kandydatów" na mordercę i nie wiadomo który z nich nim jest. Mam pewne podejrzenia, ale nie będę pisać bo jeszcze niechcący zgadnę Ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Brat Ewy jest dziwny. Albo naprawdę policja mu powiedziała o tym, że ją udusili albo się wkopał. No cóż...
Jak już wspomniałem, osoba zabójcy nie jest tutaj najważniejsza Jedna osoba już wie, kim jest "tajemniczy" zabójca, reszta będzie miała oficjalne potwierdzenie już wkrótce
Cytat:
Napisał Silver Zobacz post
Kamil mnie nie przekonuje. Niby taki nieszkodliwy, ale jednak czuję, że coś kombinuje. Chce przekupić brata (o ile to jego brat) czy jakoś go udobruchać. W każdym bądź razie nie bez powodu chce zdobyć zaufanie Tomka. Swoją drogą to Malin ma rację. Przydałby mu się odwyk
Sprawa Kamila również się wyjaśni, myślę, że to będzie większe zaskoczenie, niż tożsamość zabójcy A dla Tomka też coś szykuję, najskuteczniejszy odwyk, jaki mógł sobie wyobrazić
Cytat:
Napisał Silver Zobacz post
Trochę zdziwiła mnie relacja między Przemkiem i jego żoną. Nie widzieli się tyle czasu, a na wstępie od razu się kłócą. To chore ;/ Powinni pójść do poradni małżeńskiej. Masakra. Chyba nikomu się nie układa w tym FS.
Ano, nie układa się xD Ale nie bójcie się, któryś z bohaterów na pewno będzie zadowolony na koniec. A któr[z]y - to już ocenicie samE xD
Cytat:
Napisał Silver Zobacz post
Przepraszam, że zwlekałam. W piątek napisałam twórczy komentarz, ale oczywiście mam super szczęście i zanim go dodałam brakło prądu
a później już nie miałam ochoty pisać tego od nowa

Czekam na ciąg dalszy
Przykro mi,że tamten komentarz przepadł :< Ale na szczęście tym razem się udało

Dziękuję Wam za oceny Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu zaglądnie
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem