View Single Post
stare 01.05.2012, 17:39   #53
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Damy Radę...?

Cytat:
Napisał Chrupek
Wiadomo, pracuję z najlepszymi Mam nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy Rudzielcu, bo chciałbym coś jeszcze pokazać na tym forum xD
możesz na mnie liczyć :3
dżizas ale mi komplemencicie nie zasłużyłam

co do odcinka natomiast, to jak większość tutaj, po prostu KOCHAM SYLWIE
liczę na to, ze ostatecznie coś wywęszy, bo mnie samej śmierdzi ten Kamil, a sama nie wiem, co będzie dalej
Tomek powinien iść na odwyk i to stanowczo, ale nie wiem czy taki stary wyga jak on ostatecznie się zmieni i przestanie pić. To jest możliwe, ale nie aż tak bardzo jakby się mogło wydawać, bynajmniej jeśli o Tomka chodzi :3
Jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat, to wydaje mi się, że Czechowski musiałby mieć zajedwabiście silną motywację, żeby wyjść z nałogu. On mi trochę przypomina House'a, jest nieczuły, ma w dupie los innych i nikogo nie potrzebuje, a jak odeszła od niego dziewczyna, której pomógł zdobyć obywatelstwo, to dopiero zrozumiał jak mu źle samemu
Dlatego myślę, że jedyną silną motywacją dla Tomka byłaby miłość, albo wykończy się przez swój nałóg i kopnie w kalendarz
Maciek - haha, lubię tego młodego bynajmniej w "starciach" z Sylwią, ich rozmowy są obłędne
Radek i Przemek... cóż można na ich temat napisać? Przemek przede wszystkim powinien zająć się żoną, która go kocha i to widać w jej cierpieniu. No ale chłopak chce pomóc przyjacielowi i niestety nie potrafi podzielić się między rodzinę, a Radka. Wydaje mi się, że on zwyczajnie nie chce, żeby przyjaciel wpakował się w jakieś kłopoty, a żona jak to żona, już ją zdobył więc poczeka Bynajmniej takie odnoszę wrażenie, że on tak to rozumuje
No i Radek, szkoda mi gościa, bo w akcie desperacji jest gotów zabić każdego, kto wyda mu się potencjalnym mordercą. Miłość zaślepiła mu umysł

No nic, to by było chyba na tyle Daj znać, kiedy zechcesz wstawić kolejny odcinek, to postaram się wyrobić ze zdjęciami :3
Ale się rozpisałam O.O
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem