View Single Post
stare 11.07.2012, 14:36   #54
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Damy Radę...?

Eh... to znowu ja jak zwykle spóźniona... albo nawet opóźniona (jak kto woli)

Na razie 5 odcineczek:

Wątek śmierci Ewy rozkręca się, a zatem będzie coraz ciekawiej <zaciera ręce> Jeśli morderca pojawił się do tej pory, to ja wiem kto nim jest

Przyrodni brat Czechowskiego? Hm.. co nowego może wprowadzić do fabuły? Mozę wyciągnie braciszka z nałogu? Bo jak tak dalej pójdzie to Tomek powinien być odsunięty od służby.

Podobał mi się powrót do przyszłości Piszesz o zabójstwach, jakiejś depresji, a tu nagle taki wąteczek miłosny - fajnie się to czyta

Taka mała uwaga: Czechowski nie powinien siedzieć w jednej celi ze swoją ofiarą pobicia. Powinni ich umieścić w osobnych celach - to nie USA, gdzie na filmach wszystkich wrzucają do jednej celi, by się pozabijali

Tak jak Ci zwróciła uwagę Vipera: Jak opisujesz wydarzenia to odwzorowuj to też na zdjęciach. Skoro zdjęcia nie da się zmienić, to chociaż popraw to w tekście.

rudowłosy zepchnął wózek na bok i podszedł do klęczącego przed rozbitym szkłem i kałużą bruneta. - zły szyk pogrubionej części zdania: podszedł do bruneta klęczącego nad rozbitym szkłem i kałużą (czego?) np. alkoholu.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem