View Single Post
stare 28.04.2013, 21:52   #5
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Doszłam tylko do punktu, gdzie simka stoi przed drzwiami i nie można ich otworzyć A już tak się wczułam! Nie wiem, czy tak ma być i ciąg dalszy nastąpi, czy to u mnie coś nie tak... ;/
Moje zdanie na temat tego filmiku jest krótkie, zwięzłe i na temat - rewelacja! Już poprzednie Twoje video wywarło na mnie ogromne wrażenie, ale tym pomysłem po prostu mnie rozwaliłeś. Od razu mam skojarzenie z grami typu "escape the room" i "point & click", które uwielbiam, i w które swego czasu nałogowo wręcz grałam <3
W ogóle poszczególne ujęcia, montaż - świetne! Podoba mi się Twoje wyczucie w kręceniu tych krótkich ujęć, np. widoki okolicy itp. nie trwają za długo, nie zanudzają, są dobrze wyważone i ogląda się z przyjemnością. Kamera po prostu płynie i to jest uczta dla oka. Muzyka bardzo dobra, klimatyczna, trochę niepokojąca, czyli taka, jaka powinna być w tym temacie. Dodatkowo bardzo ciekawy pomysł efektu przejścia filmiku w komiks.
Znalazłam jednak jednego, bardzo wielkiego minusa - mianowicie ORTY w tekstach! Szybko zmieniaj te "nie ważne", "na przeciwko", a zwłaszcza to "bezgÓście", bo po oczach wali niemożliwie!
Poza tym, jest super i ogromnie mi się podoba. Chętnie bym pozwiedzała to interesujące domiszcze trochę bardziej... Mam nadzieję, że niedługo będzie c.d.?

btw. Znowu RUDA simka xD Biorąc pod uwagę Twoje sny, pozostawiam ten fakt bez komentarza, haha!
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem