View Single Post
stare 13.02.2007, 13:56   #1
xymox
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie nie chcą ruszyć na łaptoku :(

Zainstalowałem TS2 (oczywiście oryginał) na łaptoku Toschiby. Parametry łaptoczka przewyższają wymagane a jednak..... Przy uruchamianu gry wszystko startuje 'ok - jest napis MAXIS potem filmik a następnie napis SIMS 2 i leca pod spodem te wszystkie napisy. W momencie jak wpada napis cośtam cośtam "chaosu" obraz zatrzymuje się, muzyczka gra i wywala komunikat, że prawidłowa praca sterownika takiego to a takiego (doszedłem, że od grafiki) została przerwana. Zalecają zamknąć aplikację i uruchomić ponownie łaptoka. Zakańczam, uruchamiam, odpalam TS2 i to samo. Dodam, że grafika to Intel® 82852/82855 Graphics Controller Family. Możecie coś podpowiedzieć w temacie ? Na stacjonarnym kompiku wszystko śmiga miodek. Jeszcze jedno - zauważyłem, że na łaptoku gra uruchamia sie z mniejszą rozdzielczością niż na kompie mimo, że nic nie ustawiałem. Komp i łaptok mają ustawioną rozdzielczość 1024/768. Pomóżcie - plis ;(
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.